Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat játszodtok...

Milyen játékokat játszodtok legszívesebben PC-én? Olyanra gondolok ami nem tesz függőve csak lazán élvezed. (Wow, Cs, Diablo, LoL) Kizárva.

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

GTA sorozat

Saints Row 3

Just Cause 2

Batman Arkham Asylum

Batman Arkham City

Dead Space 1,2

The Witcher 1,2


Most kapásból ennyit tudok, de írhatnál egy konfigot, és játékkategóriákat.

2012. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ha élvezni akarod a játékot akkor ne MMORPG-k között keresgélj, hanem single játékokat nézz amit esetleg Co-op-ban is lehet játszani egy barátoddal.
2012. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát most ugyvagyok,hogy elég sok szabadidőm van nő meg távól. És évekig wow,cs függő voltam. Ezért gondoltam funnolok kicsit :D Köszi. Ha még gondolod írhatsz :)
2012. máj. 26. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan játék nem létezik, hogy csak lazán élvezed és nem leszel függő.

Én is lazán élveztem a dead space-t és amikor hallottam a 2. részének a megjelenését egy kicsit belázasodtam tőle :P

Gondolhatod mi volt a 3. résznél...


Amúgy én a resident evil trilógiát ajánlom, az egy olyan játék, amibe ha belejössz, érted a történetét, szereted a karaktereket egy életre való élményt ad!

Ez esetben ajánlom az Umbrella chroniclessel vagy a zeroval kezdeni, ha nem akarod a resident evil 1-el, aminek elég rossz a grafikája, de azon kívül a játékélmény óriási. Viszont a fentebb említett 2 rész is az 1. részt játssza el, csak azokban a jó grafi is megvan és az élmény is. Azután jöhet a 2. rész. Amit ha szintén nem akarsz rossz minőségben játszani, akkor darkside chronicles, remake (asszem), Operation Raccoon city (a 2. részről van még pár, mert az volt a leghíresebb de így fejből nem tudom)

Tudod mit?

[link]


Nézz szét itt és a megjelenési évszámok szerint játszd őket, természetesen magyarosítással, ha nem tudsz angolul.

Én amikor lejátszottam a RE 1-et a leges legelső részét, már akkor függő lettem. Persze ezt csak akkor éreztem meg, amikor megláttam a wikit, hogy milyen sok rész van még...

2012. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D Mindenkinek zöld pacsi . Ugy látszik léteznek még értelmes,rendes emberek.
2012. máj. 26. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:

CoD egyjátékosok (4. résztől játszottam, kb. 4 óra/rész, rövidek, de élvezetesek, szerintem elég jó sztorikkal)

Assassin's Creedek

Skyrim

Orcs must die

Amnesia: The Dark Descent

2012. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Cod sorozatal egy gondom van. Cod:Mw2 nél rájöttem,hogy értelmetlen tovább játszani meguntam. Kisebb text patchelés 1-2 új mission és sajnos nem sok dolog változik.
2012. máj. 26. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel a 2 amivel játszani szoktam (wow,d3) kizárva .. ezért

Street Fighter x Tekken

2012. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, engem a LoL nem tett függővé, néhanapján letolok 1-2 meccset, de semmi komoly :)


Egyébként mostanában a Diablo III kiadása miatt elkezdtem bepótolni a második részt. 11 éves játék, de meglepően élvezetes :)


Egyébként a kedvemtől is függ, hogy milyen játékkal játszanék szívesen... NBA 2k11, Sims 3, Civilization 5, stb.

2012. máj. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Battlefield 3. Számomra árad belole a frissesség, és nyugis játék. Nem olyan mint a CoD (amit szintén játszok) hogy leizzadsz mire vége a kornek. Multin játszd, az a király.

Star Wars Jedi Knight szériák nagyon jók, jó a sztori, jó a gameplay, egyszeruen más. Szerintem próbáld ki (multit nem játszottam).

2012. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!