Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-t hogyan kell...

GTA San Andreas-t hogyan kell modolni? >>>LENT VaN A TöBbI<<<

Figyelt kérdés

Ez alatt az autók,repülők illetve motorok játékba helyezését értem. Milyen fájlokat kell használnom? Mit kell letöltenem?

A garázsba kell helyezni és el kell menteni a játékot a modolásra kiválasztott járművet,hogyan?


Konkrét Leírást kérek szépen,higyjétek el,hogy nagyon nagyon nagyon kell,mert az öcsémnek ez nagyon fontos lenne,mert megigérte vkinek és nem tudja teljesíteni.Emiatt nagyon elkeseredett.Válaszokat előre köszönöm.Linket is kérek,legyetek szívesek!.


2012. márc. 18. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Mennyire sürgős? majd holnap délután leírom gépről! most telóról kicsit hosszú lenne!
2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Kicsit sürgős csak,de megvárlak és köszönöm!
2012. márc. 19. 17:20
 3/53 anonim ***** válasza:

autók, motrok, repülők, hajók, fegyverek (esetleg emberek) behelyezése a következő: tök mind1 mit töltesz le (persze csak az elöbb felsoroltak közül) elméletileg 2 fájlbók áll! (ha több az nembaj, csak páros legyen) a vége .txd és .dff nek kell lennie (az eleje nemszámít)! Ha ez megvan akkor töltsed le a "img tools 2.0" programot! ezzel kell berakni őket a játékba! Ha letöltötted akkor: nyisd meg az img tools-t! Baloldalon fent: file->open! itt keresd meg a san andreas mappáját (ahova telepítetted) majd azon bellül: models->"gta3.img"! Ezt nyisd meg! Akkor fent: edit->find! ide írd be az 1ik fájlt (a letöltöttek közül az 1iknek a nevét! pl.: copcarla.DFF vagy copcarla.TXD ez pl. a los santos-i rendőrautó neve) ha ki van jelölve akkor: delete! utána ugyanígy keresd meg a másikat is és töröld ki! Utána: fent: commands->add! itt válasz ki a letöltött fájlok közül az 1iket! utána ugyanez csak most a másikat! És ha jól csináltad akkor bent is van a játékban! De hogy 1szerübben meg tudd nézni hogy működik-e javaslom töltsed le a "GGMM" programot! Ha valami nem jó akkor írj!

Itt van 2 oldal ahonnan tudsz letölteni:

[link]

[link]

2012. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
King Kong: Köszönöm!
2012. márc. 19. 19:18
 5/53 anonim ***** válasza:
Működik? am meg nincsmit!
2012. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Hát működni nem megy,de még próbálkozom,ha esetleg akkor sem megy,fordulahok még hozzád ?
2012. márc. 19. 21:06
 7/53 anonim ***** válasza:
Persze! csak majd minnél pontosabban írd le hogy mi gond!
2012. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Holnap illetve kedden,megpróbálok mindent leírni.
2012. márc. 19. 21:44
 9/53 A kérdező kommentje:
Akkor leírom,hogyan is csináltam: Leszedtem az img tools-t ahogy írtad,és töltöttem hozzá egy Blue Angels-t repülőt a Hydra helyett. Megkerestem az IMG Tools-ban a Hydrát,kitöröltem és betettem helyette az újat,de nem volt benne a játékban :S
2012. márc. 20. 19:12
 10/53 anonim ***** válasza:
Na akkor: bár kipróbálni nemtudom hogy jó-e (jelenleg nincs meg a sa) de azért letöltöttem! Így 1 kicsit pontosabban le tudom írni hogy hogyan kell! De elötte: hogy hogy nem jó? Ott van elötted az eredeti hydra vagy lefagy a játék mikor meg kéne jelníteni? (szerintem az utobbi) Akkor img tools: nyisd meg vele a gta3.img-t! utána "edit->find"! ide írd be: "hydra.dff" ha megtalálta akkor "delete"! utána megint edit->find "hydra.txd", és ennek is delete! most ki vann törölve az eredeti! utána "commands->add" itt keresd meg a letöltött fájlok közül a hydra.dff-t! utána ugyan ez csak most a hydra.txd-t! és elméletilg kész! ha gyakorlatilag nem az szívás viszont amit én letöltöttem (google-ból kerestem meg) ahhoz van 1 "FA-18 Blue Angel Super Hornet.ggm" fájl! Ezzel a fájlal (sokak szerint 1szerűbben, szerintem nem) be lehet rakni a játékba! viszont ehhez a már említett "GGMM" program kell viszont hogy ezzel hogy kell berakni ezt már nem tudom leírni mert ezt nem szoktam használni! de szerintem ha nem lessz jó az 1. módszerrel akkor töltsed le máshonnan vagy mást!
2012. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!