Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van működő csalás Metin2-höz?

Van működő csalás Metin2-höz?

Figyelt kérdés

Ne írjátok, hogy büdös csaló, csak érdekel. Olyan érdekel, ami működik is.

Légyszi!


2009. ápr. 27. 18:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

én meg a The West-hez szeretnék hasonlót

de szerintem mind2-en rossz helyen kopogtatunk

aki tudja a "választ" az nem fogja elárulni!

külföldi főleg német honlapokon lehet(ne) találni szerintem kódokat stb-t

google-ban már kerestél?

metin2 cheat.......

2009. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
hi! ömm ne csak Metin2 cheat után néz a google-ban hanem Metin2 hack után is. az ilyen játékoknál inkább hackek vannak, mint cheatek
2009. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:

én csak agy kódot tudok,amit a nagy csetablakba kell írni(Enter-rel lehet megnyitni): /set_w

ez arra jó h nem tudsz futni csak sétálni a deaktiválást nem akarom elmondani,mer úgy is rájössz,és így nem tudnék szivatni másokat a játékban...:)

2009. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:

én el mondom a "deaktiváló kódot" /set_r

és itt van működő csalás:)

[link]

2009. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Nihat ***** válasza:
64%

Na ide figyeljetek !!

Én 56-os vagyok, és elég tapasztalt...

Nem is akarok csalni, meg amúgy sem tudnék, mivel a játékoz nincs működő hack !! Ennyit erről...

Az előttem szólónak meg annyit, hogy az az oldal sz*rt sem ér, ugyanis az "látszat hack".

Pl: beraksz egy +9-es lvl 70-es fegyót, de attól még ugyanolyan maradsz, nem erősödsz tőle. Ugyanez van a ruhákra is...

2009. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:

ez is egy igen gyakori kérdés

erre csak anyit mondok yang hack nem létezik ha vki mégis ezt állítja az elakarja lopni a karakteredet!!(ne dölj be neki)

másodszor exp hackröl nem tudok

gyors futás gyors ütés hac az van teleport és zoomhack is

de ezekhez program van

amit aztán télleg nem mondok el

és ha hackelsz azzal csak kockáztatod azt hogy bannolnak

2009. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:

szevasz igen van hack metin 2 ő höz [link]

ezen az oldalon találsz és ha yang hack is kell vegyél fel msn re címem domi554@citromail.hu

2009. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

tudom h ez egy régi kérdés de mivel elolvastam az előzőeket azt vettem észre h nem nagyon ismeritek a hack-et amivel naggyából mindent lehet.. kivéve a pénzt.. de lehet gyor ütés gyors futás teleportálás nagyobb ütés meg sok más...

ahogy olvastam valaki mondott egy "yang hack"-et.. én eddig sehl nem találtam működő yang hack-et de az nem azt jelenti h nincs is... nekem ami van azt egyáltalán nem jang hack.. A LÉNYEG: ami nekem van annak az a neve h " yang hack" de még csak véletlenül sem az... az egy beugratás.. valaki átküldi msn-en neked te benyomod beírod az ID-d meg a jelszód és msn-en átküldi annak aki küldte neked.. ilyen egyszerű..



neke van hackem és ha kell írj erre( nokedli.xd@freemail.hu) az e-mail ra és ott megadom az msn címem és majd átkülöm :D


puxx :D

2009. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:

Szerintem azok akik csalnak a TheWest-ben metin2-ben azok inkább ne játszanak igy nincs az egésznek semmi értelme!!

a TheWest olyan szép játék mégis lopjátok egymás acc-ját

a metin2-meg tele van hackerekkel akik hackelnek folyton

amugy egy jó tanács:Szokjál le a hackröl mert tele lesz virussal a géped aztán aztmondod ez CSALÁS! amikor te csalsz..

2010. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
van működö hack, a m2-tools.de, onnan nehogy letölts, én letöltöttem, és kikapcolta a gépem, van egy, yanghack télleg nincs, de egy működö van, valami fura neve van, nemtommi...
2010. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!