Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » As Dusk Falls: Steam-hez...

As Dusk Falls: Steam-hez kötelező az Xbox fiók?

Figyelt kérdés
Üdv. Érdekelne a játék. Viszont Steam azt írja hogy Xbox Live fiókot is kell hozzácsatolni. Na már most én nem tervezem konzolon játszani(lévén nincs is) szóval ez esetben is kell az Xbox fiók, vagy kihagyható?

#PC #Steam #As Dusk Falls
máj. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiók csak egy online regisztrált profil, nem kell hozzá konzol (arról is ebbe jelentkezel be). Azt írják a súgók, hogy a multihoz kötelező a fiókok megléte ("Players must have an Xbox Live account and be friends on Xbox Live before starting a multiplayer playthrough.") és összekapcsolása, meg kell nézni hogy a single playerhez is kéri-e. Ha nem, akkor megúsztad; ha mégis kéri, akkor nem több, mint egy online regisztráció és belépés a fiókba.
máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de én egyáltalán nem akarok olyan fiókot csinálni amit a b#dös életbe nem fogok használni. Most csak ezért nem csinálok +1 emailt és jelszót. Jó lesz akkor az "ingyenes" verzió is, oda 100% hogy nem kér semmilyen regisztrációt.


De köszönöm a gyors választ. Akkor le is veszem kívánságlistámról.

máj. 4. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!