Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik videojátékot vennétek...

Melyik videojátékot vennétek a helyemben a három közül?

Figyelt kérdés

Múlthónapban megvettem PS5-re a Baldurs Gate 3 Digital Deluxe Editiont… Még nem játszottam ki, kb. a felénél járok, de majd szeretném platinázni, szóval van még hátra sok óra.


Eléggé tetszik, ezért játék mechanikailag hasonló játékok után néztem.


Szerintetek az alábbi játékok közül melyiket lenne érdemes még megvennem? Egyelőre csak 1 fér bele a keretbe.



King Arthur: Knight’s Tale (16K)


Shadow Run Trilogy (15K


Unicorn Overlord Monarchia Edition (26K)


Azért teszem fel a kérdést, mert még év elején megszabtam magamnak, hogy akármi van, idén nem akarok sokkal 50.000 forint felett költeni videójátékokra, mivel így is van 1-2 játék ami megvan és nem játszok velük.


Tehát a három közül az egyik, idén az utolsó játék lesz amit veszek… Emellett a döntés mellett szeretnék kitartani, csak azt kell eldöntenem hogy melyik játék legyen az.


Olvastam értékeléseket, de mindegyik játék ezek közül szinte csak kifejezetten jó értékeléseket kapott.


A KA egy picivel rosszabb értékeléseket kapott átlagban, de amellett meg az szól hogy NeocoreGames, ami főleg magyar fejlesztőkből áll.



márc. 24. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

King Arthur


Shadow annyira nem izgat.


a 3. meg nincs pc-re így az élből kiesik.

márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ps-en mennyire komplikált a rengeteg gomb közötti navigálás? Vagy van egér támogatás?


Egyiket se ismerem. De ha körökre osztott akkor Miasma Chronicles vagy Dragon Quest 11 amikor akciós

márc. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A BG3 esetében elég jól újra gondolták az irányítást kontrollerre, nekem nincs az az érzésem hogy össze-vissza, nehézkesen kéne navigálni, pedig több stratégiai játékot emiatt hagytam abba konzolon.


[link]

márc. 25. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Én is ezért nem vettem még meg
márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Dragon Quest 11 az amúgy játszható/értelmezhető önmagában, többi rész ismerete nélkül?


Kicsit mély nyúlüregnek tűnik.

márc. 25. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha van extrád akkor ingyenes. Plusz most már rendes zenekar játsza a zenét. Élvezetes és a történet is érdekes. Nem kell hozzá tudni semmit.
márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs, nem rég mondtam le a prémiumot, mert 1 év alatt alig használtam.


De 12 ezerért amúgy abszolút nem vészes az ára… Akkor ez is felkerül a listámra. Amíg kijátszom a BG3-mat, eldöntöm.

márc. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!