Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csúnya játékkal játszanátok...

Csúnya játékkal játszanátok ha az egyébként jó?

Figyelt kérdés
Hangulatos és egyedi, viszont jó régi és szögletes.

#játék #boldogság #régi játék #csúnya játék #hangulatos játék
márc. 22. 18:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Kicsit korán volt még nekem. XD
márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
#10 De Lara Croft egy tomb raider, szóval női tomb raidernek lehet melle. Sőt, férfi tomb raidernek is lehet melle. Tehát szögletes mint EGY tomb raider melle. :)
márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Pl korai 2000-es évek játéka, feljavítva a grafikát és effekteket modokkal olyan 2000-es évek közepe hatásig. De belső nézetben ez még jobban látszik, nem? Nektek nem lesz akkor fura érzésetek tőle játék közben? Vagy meg lehet szokni ahogy belendülsz? Immerzív darab, a beleélés a lényeg. Azt nem szabotálja a régies world building és grafika?
márc. 23. 12:40
 14/27 anonim ***** válasza:

12

Akkor csak nem volt még olyan korán.

márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésre válaszolva, én csak ilyen játékokon játszottam kb. Szóval nekem nem fura, én szeretem a régi grafikáju játékokat mert hangulatosak. Nem tudom hogy a gta vice city vagy san andreas mennyire számít szögletesnek, vagy a gta 3
márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

De lehet egy mai 10-11 évesnek már nem tetszik. Mert hozzá van szokva a modern grafikához.

De mondjuk az olyan felnőttek is akinek ps5-je van nem hinném hogy gta sa-val játszana.. :D

márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Szerintem a régi gta-knak ez nagyon jól áll! Ott alapból is stilizáltnak hat az egész grafikai összkép, egyébként azt is moddoltam már grafikailag, megtartva az eredeti stílust csak modern grafikai elemekkel tuningolva. És hát tetszetős az összhatás, azt kell mondjam.

Viszont ahol realista a grafika és ennyire régi meg ilyen szürkés és kezdetleges, ott nem tudom eldönteni hogy most akkor érdemes belekezdeni vagy sem. Főleg ha még belsőnézetes is, mert ott jobban látszik közelebbről.

márc. 23. 13:52
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen. Ha ki lehet venni, hogy mi micsoda, akkor nekem már grafikailag megfelel. A játékélmény a lényeg.

A Minecraft pl. szerinted szép? Mégis rengetegen játszanak vele.

márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet
márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Minecraft más, az megint csak stilizált és nem realista. Egyébként nekem tetszik az is. Amitől jobban tartok most az az, ha valami realista és régi. Hogy akkor mennyire tudok majd belemélyülni, nem-e zökkent ki.

De valószínű végül letesztelem igen, csak kíváncsi voltam előbb ki mit mond itt.

márc. 23. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!