Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps5 re lesz valami játék...

Kedves Vezető kérdése:

Ps5 re lesz valami játék amiért érdemes venni ?

Figyelt kérdés

Lassan itt a generáció fele, és nincs rá szinte semmi, ami ne lenne Ps4 en, vagy Pc-n.

Ps4 en ilyenkorra már volt Bloodborne, Killzone, Uncharted 4, InFamous SecondbSon, Horizon Zero Dawn, stb, stb..


Amit tudom hogy érkezik:

Gta 6 (amit Ps4re vártunk, az első trailer alapján így a RDR 2 után nem nagy hűha, kb ugyan az a grafika, sajnos nem 80s évek, 1x végigtolom)

Silent Hill 2 (amit már mindenki végigvitt)

Ronin (Ez speciel érdekel, de csak azért mert forced' nem jön ki Ps4 re)

(Pókember, Ratchet nem az Én világom)


Köszi az infót! :)



márc. 15. 15:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Én nem veszem meg de ezt mond a többségnek akik miatt fenn áll az egész. Gondolom te is az a ne bántsd a multimilliárdos céget ember vagy. A játékipar egy szürke zóna. Illene ott is megfelelő eljárásokat bevetni mert kész vicc ahogy jelenleg kinéz.
ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok az emberük. De felesleges ezen tipródni, amikor megéri nekik ezt csinálni. Szóval kb olyan mintha azon idegeskednél hogy miért esik az eső, szemét időjárás. A játékok termékek, a cégek a profitért dolgoznak, a kommunizmus megbukott. Ha játékfejlesztő lennél te is szeretnél fizut, ha tulajdonos, nyereséget. Így működik a világ.
ápr. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
29%
A világ úgy működik, ahogy az ember azt akarja.
máj. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Hát, tényleg drágák is a "játékok" rá. Belépő gamer is inkább 2 játék árán vesz egy Ps4 gépet, és nem igazán marad ki olyan hűdenagy élményből. Ezt a Ronin-t is ki lehetett volna adni 4 re is, a Shenmue szintű grafikàval. De akkor is inkább maradnék a Nioh 2 nél.

A játékmenet is gagyi ezzel a repülgetéssel. Egy csomó Ps4 játékot meg downgrade eltek, amikor kijött az 5, aktív fotómód használóként látom a különbséget.

De most jön a Ps5 pro is, hurrá, most már stabilan 4K ba fognak futni a Ps4 es játékok 60fps el.

Micsoda élmény.

Ja, nem.

A konzol lényege nem az Fps/felbontás volt, hanem az exkluzív játékok.

A visszafele kompatibilitást meg nem azért vártuk, hogy ezzel letudja a játékkínálat témát a Sony, hanem hogy vigye azokat IS.

Már kéne lenne 2 új Silent Hillnek, Bloodborne 2 nek, Infamousnak, új Soulsnak..

De leginkább vagy 10 nextgen , exkluzív játéknak.

Úgy is drága lenne ennyiért, de legalább valamennyire megérné a gép.

Egy Pc+Ps4 kombó mellett, ez a

Ps4 Pro-Pro'/Ps4,5 minden, csak nem 5. :D

De már csinálják a 6 ot is.

Nem értem minek, amikor egyenlőre az 5 se indult be.

Na mindegy is.

tegnapelőtt 01:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!