Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stormworks-ben a tengeralattjá...

Pintér László kérdése:

Stormworks-ben a tengeralattjárómból miért nem tudom a vizet kiszívattyúzni?

Figyelt kérdés
Tengeralattjáróval próbálkozom, egészen kezd is alakulni, viszont baromira lassan pumpálja ki a vizet az elárasztott részekből. Másodpercenként kb 1 litert, ami baromi lassú, mert 1-2 ezer kell a merülésből a kiemelkedésre. Olyan mintha valami visszafogná a pumpákat. Sima pumpákat használok amikkel a motor hűtővízét is lehet keringetni. Az lehet a baj? De kisebben meg működött.

2023. okt. 22. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Electric sliding hatch - 500 liter víz másodpercenként.

Large Electric Pump - 20 liter víz másodpercenként.


Ha az "infinite electric" be van kapcsolva és a pumpák nincsenek akkumulátorokhoz csatlakoztatva, az nagyban csökkenti a pumpák teljesítményét.


Ki kell tapasztalni, hogy mi az a vízmennyiség, amivel még éppenhogy a felszínre tud jönni a tengeralattjáró és később csak annyival elárasztani, hogy ezt a küszöböt átlépje. Így kevesebb vizet kell a pumpáknak mozgatniuk.


Forrás:

[link]

2023. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs bekapcsolva, bár egy végtelen áram generátor hajtja. Jó ez egy kicsit csalás, de ha már lehet ilyent...

De az mitől van, hogy éppen csak hogy fogyik a víz? Főleg mélyebben a tenger fenekén. Amikor kevesebb víz van benne és még nem vagyok elmerülve, akkor gyorsabban pumpálja ki a vizet. Létezik a játékban külső-belső nyomáskülönbség meg vákuum és az játszhat közre? Vagy mi? Vagy szimplán néha bugos? Mert néha azért elég bugos ez a játék...

2023. okt. 22. 09:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a large pump-ra szinte az összes pumpát, de a jelenség ugyanaz. Egy bizonyos szintig jó, de utána nem visz semmi vizet. Mintha ilyen 10-14 ezer liter környékén megállna. Vízben van, kap jelet, de 0 liter az átmenő víz, ha kevesebb víz van a kamrában, akkor működik. Nem lehet, hogy valami nyomáskiegyenlítő kell, vagy nem tudom. Sziszegő hangot is hallok amikor merülök, mintha a nyomás változna, de létezik a játékban víznyomás meg vákuum?
2023. okt. 23. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!