Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a Heroes 3-at...

Hogyan kell a Heroes 3-at játszani?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de régóta 2008 óta nem játszottam és azóta elfelejtettem. Igazából a lényegét tudom, de arról például fogalmam sincs, hogy a játék elején, a várba mely épületek megvételét/fejlesztését kell kezdeni. Neten nem találok semmit, erről. Régen mindig nyertem és most nagyon rossz, hogy nem tudok easy-be sem. Nagyon szeretnék, játszani vele. Valaki, tudna segíteni esetleg?

2023. szept. 27. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki maga dönti el, hogy melyik épületekkel kezdi. Én szeretem a legtöbb ember csinálós épületet megcsinálni az első héten és csak utána a pénz csinálósakat. De valaki vegyesen építi őket, valaki a pénzessel kezdi...


Sok múlik azon is, hogy milyen skilleket választasz a hadvezérednek. Ha engem kérdezel, szerintem a Diplomacy a legjobb, mert rengeteg ellenség megadja magát neked és átáll a csapatodhoz, hatalmas hadsereget lehet így építeni. A másik a Logistics, hogy sokat tudj lépni. Aztán Earth, Air magic, de a Water is jó. Én ezeket szoktam összeszedni: Archery, Logistics, Diplomacy, Intelligence, Wisdom, Earth magic, Air magic, Water magic.

2023. szept. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első nap az, ami pénzt ad, utána első héten a lehető legtöbb fajta egység, hogy jövő hétfőn sokféle egységet tudj vásárolni.
2023. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kicsi pályán játszol, akkor a capitolt érdemes minél előbb megépíteni. Először legyen pénzed, utána egységeid.

Amúgy nemrég találtam egy témába vágó Facebook csoportot: [link]

2023. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért stratégiai játék, mert neked kell kidolgoznod a stratégiát. :)

Én az elején mindig a pénzre gyúrok, ha abból kevés van, akkor az visszafog minden egyéb fejlesztése. De ez térképtől is függ, ha például van a környékemen 8 aranybánya, akkor azon vagyok, hogy minél hamarabb kifejlesszem a lehető legtöbb, és legerősebb "fejlesztett" lényeket. Elsősorban a távolra támadókat, vagy pl. a halállovast, ami dupla sebzést ad, vagy a hidrát, ami mérgez, stb.

2023. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Én meg pont úgy vagyok vele, hogy először a katonákat kell megcsinálni, mert ha nincs mivel harcolni, az visszafog mindenben. :) A pénzt meg össze lehet szedni ládákból, elszórt resource-okból, watermillből, stb... :) Szóval nekünk érdemes lenne játszanunk egyet. :D
2023. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De királyok, vagytok. Egy-két dolog, így máris beugrott! Nagyon szépen, köszönöm nektek! Nagyon rendesek vagytok! Természetesen, mindenkinek ment a zöld! További szép napot és jó játékot, kívánok mindenkinek! 😀
2023. szept. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!