Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Összezavarodtam! a külföldi...

Összezavarodtam! a külföldi triviádor játékosok honnan tudják a magyar vonatkozású kérdésekre a választ???

Figyelt kérdés
Segìtség!

2023. máj. 30. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy botok, vagy betanulták a kérdéseket. Vagy az oldalról nézve külföldinek látszó, de valójában magyar (magyar határon túliak, külföldön élő magyar) játékosok.
2023. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Ez valóban lehetséges, erre nem gondoltam.

Tényleg nagyon köszi.

2023. máj. 30. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Honfoglalóról van szó, akkor nem biztos, hogy ugyanazt a kérdést kapják az eltérő nyelvű játékosok.
2023. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanazt a kérdést kapják, illetve szövetség módban még az egy régióból származó játékosok is más kérdést kapnak.


Ez egyrészt nyilvánvaló, másrészt játszok külföldi profillal és onnan is tudom.


Emellett ha valaki magyarként külföldről játszik, akkor nagyobb eséllyel tudhatja a magyar vonatkozásu kérdéseket, illetve miért ne tudhatná bárki a magyar vonatkozású kérdéseket?


Azt pl biztos mindenki tudja hogy sem Karátson Ágnes, sem Kentaur nem szinész. :)

2023. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem lehetnek botok, ha van nevük, szintjük, esetleg klánjuk, lovagjuk, akkor nem robotok.
2023. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Sőt, még ha nincs is ilyenjük, akkor is lehet hogy valódiak, egészen konkrétan bajnokságokon.
2023. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szövetség játék esetén más kérdést kaptok... ma én is villámoztam, 6390 lett a vége, pedig nem vagyok egy kimondottan erős vki.
2023. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt viszont nem értem, hogy ilyen esetben honnan szedi a másik játékos válaszát, ha még csak nem is arra kellett válaszolnia.
2023. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a külföldi játékosok más kérdést kapnak. Szinte ez egyértelmű ha belegondolsz hogy például egy panamai nem tudhatja Magyarország történelmét szóról szóra
2023. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!