Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen rejtett redstones...

Milyen rejtett redstones szerkezettel tudnék megmenekülni?

Figyelt kérdés
Van egy túlélő szerverünk. 1 vs 6 helyzetben leszek 1-2 napon belül. Mivel ez egy túlélős pálya ezért nem csalunk, szóval rendesen építenénk meg az arénát. Viszont szinte tuti, hogy meghalnék. Az a helyzet, hogy redstone szerkezeteket nagyon szeretek és tudok is építeni, de elrejteni a kapcsolókat nem. Van valamilyen videó ezzel kapcsolatban? Mert 100%, hogy ezt nem élném túl.

2020. aug. 28. 00:39
 1/3 anonim válasza:
83%
Itt egy minőségi videó titkos szobákról. [link]
2020. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gofrisütő ***** válasza:
Már inreleváns, de ha a fal mellé raksz egy redstone fáklyát, akkor jelet tud adni egy dugattyúnak, ami a fal alatt, a fáklya melett van. Rakj a dugattyúra egy redstone blockot, és azt pedig kösd rá valamilyen titkos ajtóra. Amúgy mi lett a pvp vége?
2020. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 vs 2 -ig szedtem le a barátaimat, de eltört a kardom és megöltek. De én ezt 70 % sikernek mondanám. Végül nem használtam semmilyen csapdát.
2020. dec. 29. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!