Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Farming Simulator 2019-ben...

Roadkill kérdése:

A Farming Simulator 2019-ben van egy kis optimizálási hibánk?Van megoldás?(Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Na az a baj hogy se az én gépem se a barátom gépe nem igazán bírja a farmingot több gép esetében.Az én gépem még érthető mert egy kicsit régebbi gép,de a haveromé már egy újabb erősebb és az a durva hogy a Battlefield 5-öt simán visszi maxon de a farming minimumon alig megy neki is,na a kérdésem hogy ezt valahogy kilehet küszöbölni?Van másnak is ilyen problémája?Van megoldás?Előre is köszönöm a válaszokat :)

2020. aug. 10. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szarul optimalizálták az fs 19-et
2020. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor erre semmi megoldás sem lesz?
2020. aug. 14. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány gb-os a videókártyája?

Egyébként nézzétek meg a gépigényét, vagy állítsatok vissza a grafikán.

2020. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6 Gb-os videókártya :) Teljesen low-on van :(
2020. aug. 14. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamu
2020. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom!Ha jól tudom 6 gb-os a videókártyája és nem bírja a farmingot.A lowon tudja csak kicsikarni a stabilabb 60-70 fps-est.
2020. aug. 14. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Na rájöttem hogy én vagyok megint a h!lye :D Nem lowon megy neki hanem med\high-on és oké 60 fps de már mikor kicsivel több gép van egy helyen akkor elég szépen bedropol ez a hiba az engine miatt van igaz?
2020. aug. 15. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen a grafikus engine miatt van jó lenne az fs21-be (ha lesz) más engine-t raknak be.
2020. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát csak egy új konzol generációra fog jönni,szóval elég esélyes lesz hogy kap új motort és reméljük hogy az FS engine jó pár gyermek hibáját javítják:) Hmmm....van valakinek pár tippje hogy hogyan "ezt" a bizonyos laggolást pár gép felett hogyan lehetne megszüntetni vagy legalább minimálisra csökkenteni?
2020. aug. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!