Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a PIHENŐ A...

Mi a véleményetek a PIHENŐ A POKOLBAN című filmről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:50
 1/8 anonim válasza:
Durva ... De nekem nagyon tetszett aszem 3x néztem meg , teljesen ledöbbentett főleg az a rész ahol leharapta a csaj ujjat meg ahol a csaj megölte a pasiját, durva .
2010. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rém unalmas,elcsépelt,kis költségvetésű film.Kb harmadszorra tudtam végignézni annyira gyenge.
2010. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, még a második része sem volt olyan rossz de az első nekem tök durva volt, most meg nem találom sehol, pedig letölteném.
2010. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


JELSZÓ: atosz43



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 26. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Wáááá nagyon nagy vagy!!!!Köszi!!!
2010. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D :D :D

szivesen ^^


énis találtam neten és elmentettem, azért tudtam most megosztani :P

2010. jún. 26. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a barátnőmmmel most néztük meg de majdnem a mentő vitt el xD
2010. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött,de csak mert imádom az ilyen régi kétezres évekbeli road horror movieket mint a Kéjutazás, Aki bújt,aki nem, Halálos kitérő, stb.

Plusz Nicole se volt életképtelen szóval bejött a film, nagyon tetszett az a rész amikor azt mmutatták,hogy full egyedül van és csak bánkódik meg iszik,mivel ezáltal éreztem,hogy basszus innen hogyan tovabb?xd se kocsi se senki aki tudna hol van

2021. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!