Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók! Szerintete...

Star Wars rajongók! Szerintetek hogyan játszódna le egy párbaj Darth Bane és Darth Vader között?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
79%
Fényszablyával és az erő használatával.
2015. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
Bane Sith nagyúr volt még Vader csak tanítvány, nem mellesleg több keze meg lába volt, nyilván gyorsabban tud mozogni mint Vader.
2015. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
2015. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Bane villámokat használna, ami miatt leáll Vader létfenntartó rendszere vagy belesül a páncélba. Ha esetleg Bane még a testén viseli a parazitákat, akkor talán nem levillámozza hanem feldarabolja fénykarddal. Vader mindenképpen hátrányban lenne, mert a protéziske miatt nem tud erővillámokat használni, de a létfenntartó páncélja sérülékenyebbé teszi villámokkal szemben.
2015. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:

Szerintem Vader páncélzata egyáltalán nem olyan kezdetleges, hogy egyszerű villámokat, ne lenne képes tompítani. Nyílvánvaló, hogy káros hatással van rá, mint mindenki másra, de nem teszi azonnal harcképtelenné.


+ Elméletileg egy mini evolúciónak kellene lennie a sithek körében, ahogy a tanítvány felülkerekedik a mesterén, de ez még nem szól Vader mellett, mert nem volt képes nyílt harcban legyőzni mesterét.


Vader tényleges hátránya szerintem az, hogy 1 ép végtagja sincs, lassú, és nem tudja a feje fölé emelni a kezeit.


Így aztán Bane-re voksolok.

2015. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az EU már nem számít, de a Sötét nagyúr trilógiában a 3. rész közvetlenül a Sithek bosszúja folytatása. Itt kiderül, hogy Vader páncélja azért annyira nem tökéletes, hiszen nagyon gyorsan kellett elkészíteni, nem volt idő hozzáigazítani. Ezzel a könyv meg is magyarázza miért nem egy Griveous 2.0 lett belőle a "balesete" után. Ezért szerintem a páncéljánál nem volt szempont a villámoktól való védelem. Legalábbis a lélegeztető rendszer biztosan sérülékeny.
2015. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Ahogy a Jedi visszatérben is láttuk, a villámok tönkretették Vader légzőrendszerét ;)
2015. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:

Jogos, hisz ha belegondolok, a balesete után amúgy sem maradt senki, aki tudna villámokat szórni... és hát én is minek hordjak mellényt, ha nem pisztollyal, hanem botokkal támadnak meg? :)


De azért kicsit mégiscsak sanszos a szememben, hogy Vader ilyen sérülékeny :/ Úgy tűnik inkább tábornok/tiszt, mintsem harcos.

2015. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Benyebonya ***** válasza:

Bane minden idők egyik legjobb vívója hatalmas testi ereje, és ügyessége miatt. Ha nem vesszük az orbaliskokat akkor sem hiszem, hogy akár páran vernék vívásban.

Erő használatában viszont Darth Vader az egyik legjobb, mivel magának az erőnek a gyereke.

Tehát vívásban Bane, erőben Vader.

2015. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

Szerintem Vader nyerne. Fénykard, erőhasználat.

Bane-t egyszerűen megfojtaná. A Sithek-nél nagyon fontos volt,hogy az előző generáció mindig erősebb legyen a korábbinál.

2015. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!