Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná írni valaki röviden...

Le tudná írni valaki röviden a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg című sorozat történetet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem fogom tudni nézni, de érdekes sorinak találom, és érdekelne hogy fognak alakulni a dolgok. Köszi szépen!
2010. febr. 14. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%
Hektor elhagyja Maribelt az eskűvő napján, aznap Rubi feleségül megy Hektorhoz, Cancunba költöznek, Rubi örökre Alehandrót szereti és Alehandró is Rubit. Alehandrónak lesz egy nője Sonia aki meghal. Hektornak is lesz egy nője és egy fia. Maribel hozzá megy a végén Alehandróhoz. Rubi lezuhan egy magas épületről az üvegasztal összevágja az arcát és lekell vágni az egyik lábát térd fölött. Azaz megcsúnyúl. De Christinának született egy lánya Fernanda aki ekkor 5-6 éves lehet, és kb 10-15 év mulva úgy fog kinézni mint Rubi (Rubi fogja játszani a szerepet csak szőke hajjal) és elcsábítsa Alehandrót : )Nagyjából ennyi
2010. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. írd be youtube-ra, hogy Rubi Capitulo. Mrgtudod nézni igaz spanyolul beszélnek benne de meglehet érteni a történetet :)
2010. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
*Megtudod
2010. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Húúú hát izgalmas lesz :)
2010. febr. 15. 14:37
 5/85 anonim ***** válasza:
2010. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim válasza:
Én nem hiszem ,hogy erről szólna a film,de meglehet. Az előző hozzászólótól kérdezem ,hogy ő honnan tudja a film tartalmát?
2010. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szted miről szól? Kiv lennék te véleményedre is :)
2010. febr. 23. 19:37
 8/85 anonim válasza:

Szerintem az lenne a legjobb ha Rubí és Alejandró (bocsi ha nem helyesen írtam a neveket)összejönnének és összeházasodnának és gyerekük is lenne. Nekem kicsit morbid az ,hogy le kell amputálni a lábát meg minden. Máshol azt is olvastam, hogy Héktor meghal és ez is kicsit morbid.Nem értem minek kell egy ilyen filmet tönkretenni az ilyen dolgokkal ,hogy ő is meghal meg ő is ,amaz meg elveszti a lábát...:S

Szerinted milyen lenne a jó végződés?És a jó folytatás?

Am.... nem tudom ,hogy honnan szedik ezeket a részleteket ,hogy ilyenek fognak történni.

Remélem Jó lesz a vége Rubíval és Alejandróval.:D

2010. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de sztem jó így ahogy van, nekem tetszik a történet, és a folytatása is, már ha tényleg úgy lesz ahogy az első válaszoló leírta, de ahogy így nézegettem youtube-on tényleg az a film története amit leírt az első válaszoló. Nekem tetszik így. Általában minden szappanopera boldog véggel fejeződik be, nekem ezzel semmi bajom, de így legalább ez a film érdekesebb mint a többi.
2010. febr. 23. 20:11
 10/85 anonim válasza:

Ez igaz. De nekem fura h Rubiról szól és végülis nem vele fejeződik be ha úgy vesszük. Eddig nekem is nagyon tetszik a film:D Ettől függetlenül fura.

Te nem tudod ,hogy az előző ember honnan tudta meg ezeket?

2010. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!