Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani valami jó...

Sophie-chan kérdése:

Tudnátok mondani valami jó romantikus, szerelmes animét?

Figyelt kérdés

Ezeket már láttam: Nana, Kaichou wa Maid-sama, Toradora!, Tonari no Kaibutsu-kun, Lovely Complex, Ouran Highschool Host Club, Special A, InuxBoku SS, Boku wa tomodachi ga sukunai, Dusk maiden of Amnesia.

Ezek közül legjobban a Kaichou wa Maid-sama, az InuxBoku SS és a Dusk maiden of Amnesia tetszett a legjobban.

Ha tudtok valami jót lécci írjátok le.

Előre is köszi!;)



2013. aug. 16. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hakuouki ( 3 évad + ovák elég szomorú de szép)

hiiro no kakera ( 2 évad)

amnesia

vampire knight

Kyō, Koi o Hajimemasu (2 rész)

kimi ni todoke (2 évad)

yamato nadeshiko shichi henge

kuragehime

hiyokoi ( 1 rész)

méz és lóhere (2 évad)

romeo x juliet

boku wa imouto ni koi wo suru (testvérszerelem, vérfertőzés)

2013. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, van köztük, olyan amit már láttam de elfelejtettem leírni, bocsi. A méz és lóherét meg most nézem. :D
2013. aug. 17. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!c:

Nagyon nagyon ajánlom,a most futó Brothers Conflictot.A fordítása folyamatban van,szóval a részekre várni kell,de szerintem megéri várni.Egyébként fiú hárem,és tele van helyes bishikkel.

Izatura na kiss.---> Ez nem új,de tényleg a top 10 romantikus animében benne van.Nagyon jó a története,és szépen befejezték.

Kimi Ni Todoke.--->Igaz már írta az elöttem szóló,de szeretnék hozzá fűzni azért.:D Szóval,ehhez az animéhez nekem sok türelem kellett,amikor elkezdtem egy gyorsan összejövős csöpögős animét kerestem,de ez egyeltalán nem az.Viszont eszméletlen szép.Tényleg nagyon nagyon..Lassan bontakozik ki a lány és a fiú között a szerelem,de megéri végig nézni mindkét évadot,mert ez úgymond realisztikusabb szerintem mint a többi anime. (:

B gata H kei/vagy B Type H style.--->Na ez egy nagyon jó ecchi.:D A lényege,hogy egy lányról szól,aki 100szexpartnert keres magának amikor elkezdi a gimit.Nincs benne semmi OLYAN jelenet,de eszméletlen vicces,és a vége is szuperül sikerült.Nagyon ajánlom.:D

Hentai Ouji to Warawanai Neko.--->Nagyon jópofa ecchi anime.A lány karaktere gyorsan belopta magát a szívembe.Vicces,és új,jó a grafikája,az openingel és az endingel sincs semmi gond.Tényleg aranyos.

Bokura Ga ita.--->Ez tényleg CSAK és kizárólag a szerelemről szól.Az egyik legjobb romantikus anime amit láttam.Kár,hogy a grafikája ilyen gyenge lett.

Say I Love you.--->A Tonari No kaibutsu kunnal egy szezonban jött ki,és szerintem még jobb is mint a tonari.:) Ez sem az a teljesen csöpögős anime,de van benne izgalom,és szerelem is bőven.

Stawberry panic.--->A legjobb yuri anime amit láttam.Ajánlom.

Tokyo Mew Mew.--->Szerintem ezt az animét szinte mindenki ismeri ,aki nézte régen az A+-ot.^^ Viszont anno az A+-on nem fejezték be az egyébként 52 részes animét.Én nagyon ajánlom,mert tényleg amibe kiskoromba beleszerettem még így "sok" év múlva is az egyik favoritom.:3

Amnesia.--->Szerintem a legzavarosabb anime amit láttam.a grafika 10/10es a történet izgalmas,de könnyen l lehet veszíteni a fonalat.Hát,láttam jobbat is,de neked lehet,hogy tetszik majd.:)

MiraiNikki.--->Horror,horror,horror..Brutál jó.Nagyon ajánlom.Bár nem az a tipikus szerelmes történet..De megéri megnézni ha valami jó kis izgalmas vérontásra vágysz.:D

SchoolDays.--->Egyszerű romantikus történetnek indul,ahol egy lány segít egy srácnak,hogy összejöjjön élete szerelmével.Viszont a vége elég..öm..brutális?!:) Viszont jó anime.Nem az a unalmas sablon sztori.

Higashi No Eden.--->Keresztezzünk egy nudista csávót,egy fiatal lányt,és egy katasztrófa történetet,és megkapjuk a Higashi No Edent tele izgalommal, politikával,sok sok titokkal és rejtelemmel,és romantikával.

Sword Art Online.--->Szerintem ez a 2012es év legeslegjobb animéje.Először azt hinné az ember,hogy egy sima harcolós sci-fi,én álltalában nem nézek harcos animéket...De végülis nagyon jó az ötlet,és a megvalósítás, szuper a befejezés, a rajzolása...Ebben az animében tényleg minden megvan.

Sasameki Koto.--->Megint csak yuri.Szerintem aranyos,viszont nem nevezném a kedvencemnek,de olyan egyszer megnézhető vicces anime.:)

ShugoChara.--->Hát,elég kislányos, de tényleg nagyon jó anime,bár szerintem 3évad sok neki.Főleg,hogy egy évad 50+ részből áll..Egyébként hasonlít a Tokyo Mew Mew-hez,vagyis tipikusan ez a szerelmes történet,harcoljunk a szörnyek ellen rózsaszín csillogós ruhákban és használjunk furcsa szavakat harc közben történet.:DD

Kamishama Hajimemashita.--->Nagyon nagyon nagyon aranyos romantikus anime, Tomoe pedig egy agsjdhahf..*-* Szóval teljes mértékben ajánlom.Nagyon furcsa némely rész, de tényleg az a tipikus helyes fiús romantikus történet.:)

Skip Beat.--->Éneklés,sztárok,helyes pasik..És egy nagyra törő lány,aki bosszút akar állni egy férfin.Hát, nem a kedvencem,a grafika és a karakterek miatt,de eszméletlen vicces,és tényleg egyszer nagyon jó időtöltés végig nézni.

MayoChiki.--->A B Gata H Kei után van nálam a ranglistán,ecchi kategóriában.Nagyon jó történet,hemzseg a romantikától és van benne elég perverz rész.Egy fiúról szól,akit egy fiú..vagyis lány kigyógyít a betegségéből."Betegségéből" Cserébe titokban kell tartania,hogy lány.Aztán egymásba szeretnek.omooo.~ Tényleg nagyon aranyos.

Hagure Yuusha no Estetica .--->Igazság szerint most kezdtem el,de jónak igérkezik.Bár harcos.

kiss x Sis.--->Hát, ha azt mondom BETEG akkor szerintem minden téren jellemeztem.Két ikerlányról szól akik szerelmesek az öccsükbe.Perverz,és vicces.Ajánlom,már ha van gusztusod a vérfertőzés.:D

Another.--->Ajánlom,ha bírod a vért.Mert nagyon jó horror,de s romantika az csak másodlagos benne.

Junjou Romantica.--->Ha már volt Yuri,jöjjön yaoi.Egyik kedvencem.Nem is írok róla,tényleg az a leteperlek úgy szeretlek fajta.:D

Yamato Nadeshiko Shichi Henge.--->engem a rajzolása fogott meg.egyébként leginkább a Kimi ni todokéra emlékeztetett mikor elkezdtem,de a történet teljesen más.egy lányt alakít át pár srác,hogy nőies legyen,az egyébként bizarr lány,aki elhanyagolja magát.A végére gyönyörű lesz és a szaralem is kibontakozik.

Paradise Kiss.--->Régen nagy kedvencem volt.Egyébként rajzolásban és történetben is hasonlít a Nanára.Bár a rajzolása kicsit hanyag,a karakterek és a stílus ugyan az.Tényleg nagyszerű anime,és sírós,akárcsak a Nana... :)

Peach Girl.--->Nagy kedvenc.Egy lányról szól,aki két fiú között vesződik.Az életét megnehezíti a kétszínü "barátnője".De végül jól dönt és össze jön az egyik sráccal.Én végig izgultam,mert mindkettő srác más más szempontból tetszett, de jó befejezése lett.a grafika ne tévesszen meg,nem a legjobb de a történet tényleg szuper.:3

vampire Knight.--->Gondolom ismered,ugyanis ment a tévében is egy jó ideig.Nagyon szerettem ezt az animét , vámpírokról szól és furcsa de jó története van.2évados aminek mégjobban örültem.Nekem 2x kelett megnéznem,hogy felfogjam mi van.:D

Uraboku.--->Nem láttam,de az egekig magasztalják.

Suzumiya Haruhi no Shoushitsu.--->Egyik kedvenc iskolaélet/padódia animém.:D

White Album.--->Egy aranyos romantikus történet,tele drámával.:) 2009es darab,de a rajzolása nagyon szép.Egyébként az animét még sose ajánlották nekeem,szóval nem lehet valami nagy hírneve,viszont nekem tetszett.

Leginkább olyanokat akartam írni,amik nekem tényleg szimpatikus animék voltak,és amik megegyeznek az ízlésednek, meg persze olyan darabokat amik híresek,és nagyon ajánlok.Remélem tudtam segíteni.^^

2013. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek között is van pár amit láttam, de igazán hálás vagyok hogy ilyen sokat leírtál, és még részletezted is.:)

A Brothers Conflict-ot én is nézem és szerintem nagyon jó.

Még 1x köszi!!!

2013. aug. 18. 10:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.^^
2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

hát igen a brothers conflict nagyon jó volt:DD

Inuyasha még amit imádok harcos bár, de van benne szerelmi szál:DD

És ami még nagyon jó az az Inu x Boku ss :)

2013. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát én az inuyashát meguntam, de néha van h megnézek 1-1 részt :D

am van valami jó anime, amit tudnál ajánlani, olyan kéne, ami a hétköznapi életről szól, de van története is (vagy olyan amiben nem sok a fantasy)

2013. nov. 17. 18:59
 8/11 anonim válasza:

Ao haru ride

Tökéletes lenne szerintem a hétköznapi életre..

2014. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kittuska20 válasza:
Ookami shoujo to kuro ouji nagyon jóó anime imádom :D én nagyon sokat nevettem rajta szerintem az életben 1 szer legalább mindenkinek meg kéne néznie :DD
2014. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dragon7 ***** válasza:
Boku no Pico :P
2018. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!