Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy ki nem állhatom Sakurát de úgy, hogy azt el nem bírom mondani, a puszta létezése is egy hiba a narutoban, ha naruto világában élnék az lenne az első, hogy leszúrnám,

indok: mert egy rohadt kis p*csa, sima naruto elején is nagy Sasuke fan volt, meg minden, meg mindig őt ajnározta és ismerte el, és mikor naruto kitalált valami jó stratégiát, vagy megmentette Sakurácskát akkor nem, hogy jaj naruto te olyan ügyes vagy v. vmi dicséret, hanem, hogy nem is olyan rossz vagy még annyi sem, bezzeg mikor Sasuke mentette meg, akkor jaj Sasuke te olyan ügyi vagy, szegény gyerek pedig nemtudta levakarni magáról, de kezdjük a gyökerénél, ugye Ino szerelmes volt Sasukébe kiskorában, és Sakurácska pedig egy született pancser volt és mindenki csesztette és Ino felkarolta LB-k lettek meg minden aztán meg ő is beleszeretett a barátnője szerelmébe és kitalálta, hogy akkor Inot már utálnia kell mert ő is szerelmes Sasukéba, és elfelejtette, hogy mennyi mindent köszönhet Inonak, aztán meg Zabuzánál is sz*rt se csinált nemvolt képes megtanulni egy rohadt ninjutsut sztem egyáltalán nem való shinobinak -shippuudenbe se- aztán mikor orcsi marcsi is színre lépett akkor is sasuke meg naruto harcoltak rendesen ő meg csak nézett mint borjú az új kapura, meg Lee is totál szerelmes bele és őt is csak olyan bunkón lepattintotta, pedig kedvesen is lehetett volna, hisz Lee is megpróbálta őt megmenteni a chuunin vizsgán, majd pedig naruto gaarától is megmentette amit sasukénak köszönt meg, de mikor sasuke elmondta h. naruto mentette meg, akkor nem bírta volna narutot egy köszönömmel megméltatni! utána meg sasuke elhagyta a falut ő meg odament bőgni narutonak, hogy hozza vissza, nem érdekelte, hogy naruto a kis kérés miatt meg is halhat hisz kit érdekel, hogy meghal e hisz p csak egy senki aki rajong érte és folyton megmenti, utána pedig shippuudenbe is hinata szerelmet vall és mielőtt narutoval megtudta volna hinata ezt beszélni, belerontott ebbe egy szerelmi vallomásba (ami nem is volt igaz), meg elhatározta, hogy sasukét megöli, utána meg csak megint több fejfájást okozott mindenkinek, és már bocsi de nem olyan erős ő, egy csakrába kevert íjjal lenyomná bárki, Ino sokkal jobb nála, meg tenten is és oké, hogy olyan sokat fejlődött de nem csak ő hanem mindenki vele együtt szoval minimum olyan szinten kell már a ninjáknak 16 évesen lenni mint ő, de utána ugye sasuke nem jött vissza és naruto meg menő lett és akkor már persze nem úgy tekint rá mint régebben, akit folyton le kell rázni, mert ő a város hőse és tisztelni kell D: hát még jó hogy fejlődött valamit azalatt a 3 év alatt, az isten rugná rá a temető kaput, nem Nejinek kellene meghalnia, sakura jobb lenne, remélem történik majd valami h. nejit feltámasztják lehetőleg sakura azzal a módszerrel amit Chijo nagyi is alkalmazozz!



2013. jún. 20. 11:14
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
*bele rontott ebbe egy szerelmi vallomással
2013. jún. 20. 15:01
 2/53 Nirata ***** válasza:
73%

De nevettem (:

Én is így vagyok vele 100%an

Meg a Pein harcnál mit kell ölelgetni Narutot? Ott is csak bőgött, de be nem tette volna a lábát a csatatérre

2013. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
75%
ritkán mondok ilyet, de 100%-ban egyetértek veled
2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak egy rajzfilm...
2013. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Nirata ***** válasza:
81%
De Jó rajzfilm (:
2013. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
67%

Nem rajzfilm, hanem anime.

Nirata, veled errôl még elbeszélgetek fb-n. :)


A kérdésre válaszolva, szerintem igazad van egyértelmûen.

Egy Sakura fan se kontárkodhat bele ebbe.

2013. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

3# anime, nem rajzfilm!


egyébként ezt a kérdést is azért írtam ki, mert már annyira fel voltam háborodva és kétségbe voltam esve, mert a neten mindenhol csak sakura-sakusasu-sakunaru fanok vannak, meg van ez a tök jó fanfiction: http://www.youtube.com/watch?v=Ajxha_sxGpA


amit mivel cseszték el, na mivel? hát persze, hogy azzal a r*hadt sakusasu párral, ha jól megnézitek karint állítják be rossznak, oké kicsit ütődött, de jobban bírom mint azt a kib*sz*tt k*rv* kis sakurát! D: felőlem ebben sasuke akár orcsi marcsival is összejöhet csak sakurával neh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (el se hiszem, hogy valaki képes ilyen nagy marha alapsztorit kitalálni pedig a fanfiction tök jó lenne, sakura nélkül.... ez az én véleményem)

2013. jún. 23. 01:07
 8/53 anonim ***** válasza:
80%

kérdező azt amúgy kihagytad hogy Sakura mennyire hogy is mondjam balf**z

a Rock Lee-s spin-off-ban is jól mutatták, hogy ha Naruto csinál vagy mond valami (Sakura szerint) hülyeséget akkor durr Herculean módba átmegy és elveri, de akármilyen komolyabb harcnál ott szenved és mások harcolnak helyette (ez alól talán kivétel a Sasori harc meg a legutóbbi manga fejezet, de előbbinél is Chiyo miatt tudott úgy harcolni)

persze majd valaki jön azzal, hogy orvos ninja és azokat nem a harcra képezik ki, oké ezzel igazándiból nincs gond, de viszont akkor megjátszásnak tűnik hogy civilben mindig elveri Narutot

2013. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

hát igen, sima narutoban nagy volt a pofája mikor naruto valami hülyeséget csinált de bezzeg pl Zabuzánál (ez a legjobb példa :D) szart se csinált!


Chuunin vizsga első döntőjében meg mikor átverték őket, hogy ez nem is a 103-as szoba, akkor is Sasuke viszonylag rendes volt mert mondta, hogy Sakura erre biztos rájött, hogy egy genjutsu... közben meg látszott rajta, hogy f*nngja sincs arról, hogy mi van, am meg shippuuden elejétől kezdve nem is fejlődött, és nem tud se genjutsut se ninutsut, pedig ő nem olyan mint lee, hogy nem menne neki, és állítólag "okos" ha ez igaz akkor meg csak átkellett volna magolni néhány könyvet és gyakorolni egy picit és már tudott volna csinálni valami ninjutusnak minősülő akármit, és az is igaz, hogy ha chijo nagyi nem lett volna ott esélytelen lett volna, am meg sakura mellett ilyen szituációban mindig van valaki, még sosem láttam olyat, hogy egyedül harcolt volna (vagy lehet nem emlékszem) mindenesetre egy egyedüli harcra emlékszem és az mikor az ál neji rátámadt, de akkor mondták is, hogy a fehér zetsuk gyengék szal nem olyan nagy dicsőség ez neki :P

2013. jún. 23. 16:19
 10/53 KAMUI ***** válasza:
68%
100%-ban egyetértek veled Sakura egyszerűen szánalmasan idegesítő!!
2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!