Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harcában az kiderült...

A trónok harcában az kiderült már, hogy ki bérelt fel és kit, hogy Brandont megöljék?

Figyelt kérdés
Lehet nem néztem elég alaposan a sorozatot, a könyvben meg nem tudom hol van (a könyvben még nem értem utol a sorozatot), egyáltalán kiderült már? Vagy csak utalások vannak rá? Mert ugye nem Tyrion volt, hiába is gyanúsították. Cersei volt vagy Jamie? Illetve még Kisujj lehetett, nem?

2013. jún. 16. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, leírom lejjebb.


Cersei és Jaime nem lehetett, hiszen volt is egy közös jelenetük (talán a 3. részben) pont erről. Cersei vonja kérdőre Jaimet és erre mondja, hogy nem ő volt. Egymás közt meg miért játszanak meg magukat, nem igaz?


De a Kardok viharában Tyrion összerakja, aztán később Jaime és Cersei is rájön. A gyilkost Joff bérelte fel. Egyszer hallotta az apját (Robertet) arról beszélni, hogy szerencsésebb lett volna, ha meghal... És ezért küldi rá, így akar az apja kedvére tenni. Na, így volt valahogy.

2013. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. jún. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!