Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik a 16-17 éves...

Miért szeretik a 16-17 éves fiúk az Én Kicsi Pónimat?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy csak valami félresikerült vicc.
2013. febr. 21. 06:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szeretik? Ez nekem új. Legfeljebb hülyéskednek....
2013. febr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel a rózsaszín póni, olyan lírai értéket képvisel, amely kis hazánk cseperedő ifjúságának iránymutató...........vagy nem? xD
2013. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem brahiból. :D Szeretik a nyan-catet is, meg ilyen cukkermány dolgokat. :D
2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem Brahiból. Egy ismerősöm büszkén ecsetelte, hogy végignézte az összes évadot, és hogy milyen királyság ez a ~6 éveseknek szóló sorozat.
2013. febr. 21. 16:01
 5/15 anonim ***** válasza:

"cukkermány dolgokat"


ez hatalmas xxDDDD

2013. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Ezek a brony-k. Mindenütt ott vannak, elég idegesítőek. Ellepték a FurAffinity-t, DeviantArt-ot, Tumblr-t, mindent. Olyan tökfejek akik fiú/férfi létükre szeretik a My Little Pony sorozatot, de szerintem ők maguk se tudják megmagyarázni miért. Ja, és rosszabb esetben saját pónikat is kitalálnak maguknak és szerepjátékokat játszanak. Elég ijesztő.
2013. febr. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 princessluna33 ***** válasza:

ők azt állítják hogy Lauren Faust ( a sorozat kitalálója)

a felnőtteknek is csinálta a sorozatot... szerintem ez kamu

2013. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Mindegyik szeretethiányos... én pl 16vagyok nem nézek tv-de ha igen akkor is max South Park.Sztem kicsit többet kéne a tanulással, közösségi élettel (NEM FACEBOOK) hanem életben (ez nekik új szó lesz), beszélgessetek a szüleitekkel is, találjanak maguknak egy elfoglaltságot. (speciel nem erre a pónira gondoltam mert egy kissé lányos ha egy fiú nézi, de ha egy 8-10 éves nézi azt aláírom de h az én korosztályom... szégyent hoznak ránk!
2013. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bevapir válasza:
34%
me szeretik dikk
2013. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is most találkoztam ezzel a dologgal. Szörnyű.

Az irodalom faktos tanárunk mesélte, hogy a kislánya választott neki egy pónis füzetet, és azt hordja suliba. Az egyik kilencedikes GÉPÉSZ fiúosztály meg el volt tőle ájulva... ... ... Áááh. Ezt nem lehet kifejezni.

2013. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!