Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan horror...

Mondanátok olyan horror filmet ami nagyon brutál és meg is lehet rajta ijedni?

Figyelt kérdés
sose találtam még olyan horror filmet amin igazán féltem volna most arra kérlek titeket hogy mondjatok egyet kettőt :) köszönöm
2012. ápr. 23. 12:24
 1/9 Orsi1984 válasza:
Nekem a Paranormal Activity-k bejöttek. A 3. rész nem volt annyira ijesztő mint az 1. de azért pár jelenetnél libabőrös lettem. :) Ha még nem láttad nézd meg, hátha...
2012. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már látam minden részét :) azért köszönöm azzal egyet értek hogy néhány rész télleg de amugy semmi én nem tom más parázik egy csomó horror filmtől de én nem és nem tudom mért pedig olyan jó lenne már félni egy filmen :PP
2012. ápr. 23. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Exorcism of Emily Rose, ha még nem láttad....
2012. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm de sajna már ezt is láttam :S
2012. ápr. 23. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már naponta felteszik :D csak röhögni tudok.meg a paranormal activityn is csak röhögni lehet :D
2012. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HalkHogen ***** válasza:
Én is csak nevettem rajta... Jó dumája volt benne a fickónak. Inkább vígjáték az a film, mint horror... A múltkor néztem A gonosz házát. Az jóval jobb volt. Ami még tetszett mostanában az a Negyedik típusú találkozások volt.
2012. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én számomra azok a legjobb hororr filmek amik megtörtént eseményeken alapulnak.Nem kevés ilyen van.A legtöbb horror nekem inkább vicc.Paranormal activity,Kör,A szem és a társaik,hát nem is tudok véleményt mondani.Bár lehet hogy már immunis vagyok mert kiskorom óta nézem a horror filmeket.
2012. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem a legfélelmetesebb volt az Az utolsó ördögűzés.

Mindenkinek csak ezt tudom ajánlani.

2012. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nemrég ezt az oldalt találtam: [link]

remek,regisztrálj

2012. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!