Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudvalaki olyan horror filmet...

Tudvalaki olyan horror filmet amin TÉNYLEG meg lehet ijedni?

Figyelt kérdés
Sokat láttam már de nagyon kevés az amin tényleg meg is ijedtem...zombis meg gyilkolós filmeket már meg se nézek, mert azok csak undorítóak nem pedig félelmetesek. Olyat szeretnék ami után nem merek este kimenni a fürdőszobába, ami lelkileg terrorizál nem pedig csak a látvány...:dd

2012. ápr. 6. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

a kör ilyen, de áhh.


Én játékot ajánlok, ott jobban lehet félni(legalábbis saját tapasztalat) nem kell hozzájuk erős gép, és rengeteg az utólag gyártott pálya. Amnesia- The dark descent

2012. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
martyrs?
2012. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
az amnesia tényleg jó játék de nézd meg a rec-et
2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg Az árva, vagy Eden Lake. Nekem horrorok közül ezek tetszettek a legjobban, mondjuk nem is sok horrort nézek.
2012. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

fúúúúj!kör az miért lenne ilyen?ezt inkább ne írtad volna...

Eden Lake meg jó,de attól biztos nem fogsz félni,az csak nyomasztó.

amúgy talán silent hill,vagy a Noroi nevű áldoku film.

egyik sem fog pont úgy terrorizálni,ahogy te gondolod,azért egy próbát mindkettő megér,ha eleged van a fent említettekből.

2012. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
játékon hogy lehet félni?
2012. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Játékon ugyan úgy mint videón, hidd el(számomra legalábbis) nagyon más élményt ad vissza mint a filmek.
2012. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet játékon félni. Filmeken nagyon ritka, hogy parázok, de pl. mikor éjjel sötétben a Silent Hill-el játszottam, párszor azért összefostam magam :)

Elég nyomasztó hangulata van az egész játéknak. Filmen is elég jól visszahozták ezt a légkört, de azon én nem féltem.

2012. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha már játék,akkor inkább ps2-resident evil:code veronica x,az nekem tetszett.

bár én nemtudok félni a játékokon,mert ha megijeszt egy zombi v ilyesmi,akkor azt legalább le tudom nyírbálni :D

2012. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt hiszed, hogy le tudod nyírbálni, a resident evil nem horrorjáték, nézz meg egy penumbra-t,nosferatut vagy amnesiat, és utána mondd hogy nem félsz : D
2012. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!