Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó horror filmet keresek. (? )

Jó horror filmet keresek. (? )

Figyelt kérdés
Na olyan filmet keresek ími tényleg félelmetes és nyomasztó. Mint Pl.: REC 1-2 vagy The tunnel. Tehát nem gyilkososat mert azt nm szeretem hanem valami parázósat. Köszönöm előre is.
2012. febr. 26. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nekedvaló a Gilkos bennünk és a Gyilkos kilátások,mindkettő nagyon nyomasztó,az első az unrealisztikus,a második már nem,de az is nagyon jó.Nameg Noroi,az nemolyan durva,de azért aki hisz ilyen para-szarokban,annak félelmetes.

egyébként itt még válogathatsz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2012. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm majad megnézem őket :)
2012. febr. 26. 16:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Ragyogás, Kör, Spirál (a Kör ijesztőbb változata)...a második kettőt csak elmondásból ismerem, és azt mondták, hogy ijesztő, az elsőt viszont láttam, az nagyon durva. Igaz, gyilkos van benne, de nem ez a lényege...vér meg nem nagyon van benne.
2012. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
+Átok, Ördögűző...
2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ragogyás?kör?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ez nagyon jó,ezek pont a horror műfaj legszarabb filmjei.

az átokkal az élen.

2012. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*ragyogás
2012. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2012. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

19:43 teljesen 1et értek veled szerintem csak az ilyen 0-15 évesek szerint jó :)


Amúgy én is az ilyen parázósabbakat szeretem de a véres sem tabu :)

-Az árva (bár nem teljesen vér mentes, de nagyon adja sztem)

-Kísértetjárás Connecticutban

-Rítus

-Az ördögűző (inkább a régiek)

-Kedvencek temetője 1989

-Tükrök

-Suttogás

beírod őket a filmkatalógusra v az imdbre és eldöntöd melyik faja ;)

2012. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ez a kripta megtetszett megis nézem. Amúgy az átok tényleg nem valami durva film, a körön meg inkább csak röhögni lehet :)
2012. febr. 28. 15:03
 10/19 anonim ***** válasza:
22:13 és 19:43 a Ragyogás nem szar. Nekem csomó felnőtt ismerősöm (nem gyengelelkű férfiak is) azt mondja, hogy nagyon ijesztő. Na meg rendezésileg is nagyon ott van. Ha szerinted szar, akkor vagy nem tudtad átérezni a lényegét, vagy nem értetted :)
2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!