Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Akatsukiban szerintetek ki...

Balogzsolt1 kérdése:

Az Akatsukiban szerintetek ki a legerősebb illetve leggyengébb tag?

Figyelt kérdés
Naruto szerintem Legerősebb Tobi Leggyengébb Konan
2012. jan. 15. 18:01
 1/7 anonim válasza:

A legerősebb... Tobi és Pein Hat Útja, kb egyenrangúak ha a shippuuden elejét nézzük, persze Tobi majd sokkal erősebb lesz...

A leggyengébb pedig... Zetsu, ő inkább kém/felderítő mint harcos.

2012. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legerősebb Pein utána Itachi.... aztán meg Orochimaru.

konan egyáltalán nem gyenge igaz vesztett Tobi ellen, de oda lett a fél karja tobinak.

2012. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itachi a legerősebb, csak mindig hagyta magát, hogy komplett legyen a terve.
2012. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen Itachi a legerősebb mert ott van neki ha joltudom a Susano'o egyik fajtája nem tudom pontosan mert igazából a Susano Sasukenak van de mindegy hasonló de erősebb ezzel gyakta le orochimarut tehát ITACHI a legerősebb:)
2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zetsu nem gyenge csak nem derült ki minden róla. Azt hiszem a legújabb mangában harcol Sasukéval. Pein erős. Szerintem Tobi a legerősebb mert lenyomta az összes anbut aki Naruto születésekor Kushinát és Minatót védte. Valamint segített Itachinak az Uchiha mészárlásban. Szóval Tobi vagy Itachi. Leggyengébb aszememben Deidara. Konan lehet, hogy levágta Tobi fele karját de ezt megtette Minato és Danzo szolgája az Aburame is.
2012. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pain14 válasza:
Am szerintem Pain a legerősebb utána jön Itachi és így megy tovább és szerintem a leggyengébb az Sasori(előre is bocs a Sasori fanoknak)nekem ez a véleményem de mindenki máshogy gondolja :)
2013. jan. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. nek azt szeretném javításul mondani, hogy az Torune.
2013. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!