Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami szép filmet keresek....

Valami szép filmet keresek. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Életem nagy szerelme elhagyott,és most kedvem van egy szép filmhez,hogy legalább ennyi örömöm legyen az életben.. A romantikus filmekre nem vagyok kíváncsi,csak olaj lenne a tűzre... Viszont a drámákért élek-halok.. Ha valaki ismer olyat,amit még nem láttam,linkelhetne,megköszönném..
2011. ápr. 7. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
oké mondj párat amit láttál és tetszett is először
2011. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Titanic xD Tuti hogy mire vége a filmnek elázik a lakásod xD na most nem gorombáskodom: nézd meg esetleg a Dick és Jane trükkjei-t szórakoztató film, felvidít!

Ha már láttad akkor nézd meg az "Egy kosaras naplója" c. filmet (életrajzi-dráma) vagy a "Kőkemény" c. filmet (az is dráma kategóriájú)

2011. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha elhagyott akkor mégsem életed nagy szerelme volt, mert életed nagy szerelme nem hagy el.Életed nagy tévedése hagyott el.Ezért nem is szorulsz szép filmre, drámákból Dunát lehet rekeszteni és hogy kinek mi jön be az egyéni ízlés kérdése.
2011. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Lesz ez meg igy se, Nevem Sam
2011. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
9:47-es,hadd én döntsem el,hogy mit szeretnék nézni,jó?
2011. ápr. 8. 12:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy tünik hogy el tudod dönteni törpilla.
2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudod te egyáltalán hogy kihez beszélsz? MErt szerintem nem,szal szerintem inkább maradj kussban,és menj máshova kötekedni.
2011. ápr. 8. 12:53
 9/13 anonim ***** válasza:

hacsi - a leghűségesebb barát

nagy film ;)

2011. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zuhanás:

[link]


Hét élet:

[link]


Mr. Nobody:

[link]


Tavasz, Nyár, Ősz, Tél... és Tavasz:

[link]


Elcserélt életek:

[link]


Egyébként a Zuhanást ajánlom neked ezek közül a legjobban. A csalódott, céltalan és életunt felnőtt gondolkodás csap össze a gyermeki pozitív életszemlélettel. Igazán megható, látványos és mesés történet.

2011. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!