Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudnátok írni, hogy a...

Le tudnátok írni, hogy a trónok harca könyvben milyen olyan részek vannak, ami miatt nem valóak kisgyereknek?

Figyelt kérdés
máj. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korúnak? Én 15 évesen vettem kezembe az első könyvet.

Amúgy olyan jelenetek nem igazán vannak benne, amivel telerakták a sorozatot. Az inkább a hbo védjegye, hogy minden sorozatukban szexelnek.

Valamiért a Trónok harcával azonosítják, de minden hbo sorozatban ez van, még külön promók is épülnek rá, amivel a csatornát reklámozzák. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=EUBiOOx0Pxw


Amúgy kb. ugyanolyan az egész, mint minden felnőtt fantasy. Ha már olvasott Robin Hobbot vagy Robert Jordant valaki, akkor nyugodtan olvashat George R.R. Martint is. Ha nagyon fiatal, akkor szerintem nem neki való, meg szerintem nem is nagyon imponálna neki, mert nagyon hosszú egy-egy regény.

De szerintem a többi csak hisztéria, amit néhány olvasó szeret generálni valamiért.

máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Sok vér nemi erőszak
máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Többszáz oldalas könyvekről van szó. Szerintem amelyik gyerek el akarja olvasni, az nyugodtan tegye meg. Amelyiknek nem való, az úgyis hamar abbahagyja.
máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!