Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC és Marvel karakterei...

A DC és Marvel karakterei (hősök, antihősök, gonosztevők) közül melyek azok, akik még nem kaptak figyelmet/kerültek terítékre, de amúgy hatalmas potenciál rejlik bennük, és saját filmben és/vagy sorozatban is szeretnék őket az emberek?

Figyelt kérdés
És közben még pénzügyileg is sikeresek lennének...?

máj. 7. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Rengeteg ilyen van nehéz lenne felsorolni viszont (sajnos) a végjáték után ez a műfaj elkezdett lecsúszni a lejtőn a sok woke,LMBTQ,BLM túltolása miatt pl Marvelek,Madame Web

Ezt nem azért írom mert bajom lenne a női szuper hősökkel

Az a baj hogy vártam pl a BlackAdamet,Örökkévalókat de hát..


Szerintem ennek a műfajnak egyelőre pihennie kell

máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Sam Wilson - Sólyom

Clint Barton - Sólyomszem

Flint Marko - Homokember

Norrin Radd - Ezüst Utazó

Bucky Barnes - A Tél katonája

máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

#2 Clint Barton - Sólyomszem


Bucky Barnes - A Tél katonája

Sam Wilson - Sólyom


Ők kaptak sorozatot


Homokember,Ezüstutazó SZERINTEM nem olyan karakterek akik bevonzanánk a nézőket

máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Booster Gold


néha néha feltűnt mellék szerepként, talán a legelső justice league animációs sorozatban volt egy teljes része ami csak rá összpontosított, de én szívesen megnéznék egy filmet róla, akár sorozatot


annyira nem követem de talán az új James Gunn féle új dc univerzumban már pedzegette Gunn hogy lesz filmje, aztán lehet csak pletyka volt nem tudom


-Etrigan


ő is szerepelt már egy filmben mellék karakterként, szerintem nagyon jó karakter, főleg mikor a rímeket tolja:)


-Lobo


pár helyen már fel-fel bukkant animációs téren, szerintem aki ismeri a DC-t tudja mennyire király ez a karakter

máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nimród

Uatu

Szépséges Álmodó

máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!