Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Irodai romantikus filmek?

Irodai romantikus filmek?

Figyelt kérdés

Minden irodai szerelmes filmet szívesen fogadok <3

Minél több annál jobban örülök, volt 1 irodai film amit 3-4 éve láttam 1 képkocka van meg belőle viszont tudom hogy utána csak ilyen filmeket akartam nezni így remelem hogy közöttük lesz az is❤️


máj. 5. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Zaklatás (1994)
máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm nézetett meg velem valami ilyesmit. Asszem "The hating game" volt a címe. Irodában játszódó romantikus komédia. Egynek elmegy, maga a műfaj nem az én stílusom
máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szerelem asszisztensei (2018)

Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? (2003)

Gyűlölök és szeretek (2021)

máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok - Gyűlölök és szeretek az a The hating game - amit már a második írt, bocs miután írtam utána vettem észre az angol címét hogy már írtad:D
máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddig egyik sem az sajnos :( 2000-2010 közötti film volt azt hiszem annyi van meg hogy valami “régebbi” film az alkalmazottjaval jött össze és az asszisztense/ barátja viccesebb figura volt és zaklatta hogy ez az nem jó/ el kell intézni ezek közül csak a “a szerelem asszisztenseit” nem láttam de biztosan megnézem 😍
máj. 6. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:

A csúf igazság

Bocsi, nem pont irodai, de egy helyen dolgoznak, TV műsort készítenek benne.


Mi kell a nőnek?

máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!