Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tokyo Vice sorozat?

Tokyo Vice sorozat?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik ez az újságírós,yakuzás sorozat? Nekem bejött,remélem még lesz egy pár évad belőle.

ápr. 24. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még nem láttam,de rá keresek
Nem izgat a dolog
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

maga az alap sztori nagyon bejött

számomra kicsit vontatott és lassú volt, de ez még annyira nem volt gáz, bőven nézhető cucc

de aztán fölöslegesen elkezdtek rengeteg játékidőt áldozni a női mellék szereplő magánéletére, hát komolyan? én ezért kaszáltam meg, első évadot végig néztem, de szinte folyton majdnem a fél időt a női külföldire kell áldozni


sokkalta több érdekesebb karakter lenne akiket bemutathatnák, ha már ennyire kell egy női szereplő a sorozatba akkor inkább elnéztem volna a japán női felettes életét

ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZorPrime ***** válasza:
Nagyon, nagyon jó sorozat (annak ellenére, hogy a 2. évad eleinte kissé leül). Nem kizárt, hogy csinálnak még belőle még évadot, de szerintem felesleges. Sato a legjobb, Tozawa karaktere feliratkozott nálam a filmes gonoszok Hall of Fame-jébe, a sz*r megfagyna bennem tőle, ha elővenné azt a bizonyos nézését.
ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!