Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől függ az hogy egy filmhez...

Mitől függ az hogy egy filmhez/sorozathoz jár-e autómatikusan magyar felirat vagy sem?

Figyelt kérdés

Nekem mindeddig csak és kizárólag netflix előfizetésem volt így hát a többi platformmal mint HBO vagy Disney+ még ennyire sem vagyok tisztában, azt viszont még a mai napig sem tudom hogy milyen szabályzat szűri azt hogy legyen-e magyar felirat egy adott filmhez vagy sorozathoz vagy sem.

A közeljövőben fog megjelenni egy általam már nagyon régóta várt sorozatnak az első évada, és azt ugyan még nem tudom hogy pontosan melyik felületen lesz elérhető, az ellenben igenis érdekelne hogy lehet-e arra bármennyi esély is hogy mondjuk felirattal együtt nézhessem.



2023. márc. 25. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Csakis attól függ, hogy az adott szolgáltató elkészítteti-e hozzá a feliratot, avagy sem. De lényegében minden saját gyártású sorozatot lokalizál már kb az összes szolgáltató.
2023. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a streamingen a tartalom nem saját gyártású hanem csak sugárzási joga van a streamingen, akkor biza késhet a magyar felirat, pl superman and lois sorozat az CW gyártású, viszont az HBO-nál is vannak sugárzási jogok, viszont európában a jogok máshogy vannak, sajnos ezt én se értem hogy, de európai HBO MAX -on nem elérhető a superman and lois harmadik évadja, pedig az amerikai HBO MAX-on már több hete fent van
2023. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!