Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MEGAVIDEO-nal 72 percnel...

MEGAVIDEO-nal 72 percnel megszakad. Mit tegyek hogy tobbet tudjak megnezni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy amikor betöltötte a videót, kapcsolat nélküli módra váltok. És akkor azt hiszi, hogy nem néztem egy percet sem.

Fájl/kapcsolat nélküli munka

2010. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemásolok egy tájékoztatót, majd kiválasztod, amelyik neked szimpatikus :


A MEGAVIDEO csak 72 percet enged nézni egyhuzamban, ezek után várnunk kell valamennyi időt.


Több megoldás is van ennek megkerülésére:

1.Firefox böngészővel:


1. kiötölni a böngészési előzményeket, helyben tárolt tartalmat, sütiket (cookie)

2. Eszközök->Beállítások->Adatvédelem->Egyéni Beállításokat használ az előzményekhez->Kivételek:ide beírod hogy megavideo.com->tiltás, majd www.megavideo.com->tiltás


2. Kapcsolat nélküli mód!


Ennek a módszernek a lényege, hogy mikor a film már teljesen betöltődött, kapcsolat nélküli módba váltjuk

böngészőnket, így nem fog jelezni az oldal 72 percnél.

A hátránya, hogy meg kell várnunk, míg teljesen betöltődik a film.


3. Firefox kiegészítő (Illimitux)

Csak Firefox alatt működik


Firefox letöltés:


[link]


Illimitux használata, és telepítése:

1. Töltsük le az Illimitux kiegészítőt az alábbi linkről. (pipáljuk be a “Let me install this experimental add-on” lehetőséget)


[link]


2. Kattintsunk a “+Hozzáadás:firefox” lehetőségre


3. Kattintsunk a “Telepítés most”-ra, majd a Firefox újraindításával fejezzük be a telepítést.

Ezek után, ha MEGAVIDEO-s filmet szeretnénk nézni, akkor az illimitux a képernyőnk jobb alsó sarkában felbukkan.

Klikkeljünk a “Débrider automatiquement”-re. Ezzel készen is vagyunk.

Ha szerencsénk van nézhetjük a filmet szünetmentesen!


Ennek a megoldásnak a hátrányai: Csak Firefox-al működik. Lehetséges böngésző lefagyás. A filmet nem lehet pörgetni.

Viszont ha lefagy, pörgessük a filmet Illiminux használata nélkül a megfelelő időre, így nem fog megállni, persze csak ha

nem több van hátra mint 72 perc!


4. Dinamikus IP

Ez a módszer a Dimanikus IP-vel rendelkezőknek szól.


Amint kiírja a MEGAVIDEO, hogy letelt a 72 perc és várj, akkor bontjuk a netkapcsolatot, majd újracsatlakozunk.

Ezzel új IP-t kapunk.

Ezután ráfrissítünt a filmünkre, majd oda pörgetjük ahol tartottunk és végignézzük!


5. Fix IP

Ez a módszer leginkább a Fix IP-vel rendelkezőknek hasznos.


Amint kiírja a MEGAVIDEO, hogy letelt a 72 perc és várj, akkor a saját IP-nk helyett másét kellene használnunk, ilyen

esetekre vannak a proxy-k!

Erre szolgálnak a Proxy oldalak:

[link] – Nincs más dolgunk, mint a MEGAVIDEO linket bemásolni a mezőbe, kivenni a pipát a

Remove Scripts-ből, majd az UnBlock gombra kattintani!

[link] – Itt sincs más dolgunk mint a linket a mezőbe másolni, kivenni a pipát a Remove

Client-Side Scripts (Javascript, VBScript, etc).-ből majd a GO-ra kattintani!.

2010. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző, jó, hogy egy oldalról másoltad ki az egész szöveget...
2010. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már mindet próbáltam és egyik sem működik. Az én tuti módszerem a következő: van ez a honlap: [link]

ide regisztrálsz (ingyenes), majd belinkeled a kívánt megavideós linket a fehér sávba és az Ogladj v. Olgajd (nemtudom mi már) gombra kattintasz (de van angol verzió is). És onnantól megy a móka és a kacagás. Néha a szerver túlságosan lefoglalt, főként csúcsidőben estefelé, olyankor többször meg kell próbálni vagy várni kell.

Sok sikert!

2010. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda írta, hogy ki van másolva te szerencsétlen!!!
2010. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!