Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Ez a karakter...

Star Wars: Ez a karakter kicsoda-micsoda? (Spoiler miatt a leírásban fejtem ki)

Figyelt kérdés

Szóval SPOILER veszély!!


Nos:


Ma reggel megjelent ez az új animációs sorozat, és ennek az utolsó részében volt ez az alak: [link]

Kérdésem, ez kicsoda, vagy micsoda? Fénykardjából, öltözékéből és küldetéséből elég egyértelmű hogy birodalmi inkvizítor, de azon túl ez mégis milyen faj egyáltalán? Miért tűnik el a feje mikor meghal? Mi egyáltalán a neve? Volt ő látható bárhol korábban? Ha meg nem, akkor hogy pazarolhattak el ennyire gyorsan, bármiféle érdemi felvezetés nélkül egy ilyen badass karaktert? Ez még Darth Maul eredeti kiírásánál (tudjátok, mikor még a TCW nem támasztotta fel) is gázabb volt így.



2022. okt. 26. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Spojler:nem tudni,elvileg egy eddig ismeretlen inkvizítor.
2022. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira badass lett volna, nem rendezte le volna Ahsoka 5 mp alatt...
2022. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én is akartam kérdezni.

amit én gondolok: egy újabb inkvizítor akit a disney random behozott a kánonba

az első percben egy kegyetlen vader2.0-ként tűnik fel azzal a rémisztő rejtélyes kinézettel és mindent felgyújtó gyilkolással.

de utána ashoka 5mp alatt lerendezi fénykard nélkül

lehetett volna többet tudni róla mert ez így tényleg röhejes, hogy feltűnik egy új karakter 5 másodpercre

és azért a többi inkvizítorral se bírtak el 2 perc alatt a lázadók sorozatban szóval kicsit abszurd

2022. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olvasd el E. K. Johnston Ahsoka című könyvét. Az konkrétan ez a sztori, csak korábban készült, és Filoni felrúgta kb az egészet
2023. jan. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!