Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ben 10-ben ha Ben megszerez...

A Ben 10-ben ha Ben megszerez egy új idegent, akkor az leváltja egy régebbi helyét, vagy akkor több mint 10 idegenné tud átalakulni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Leváltja, de megmarad a többi is, csak az órában egyszerre 10 fér el. Nekem így rémlik, de nem mostanában volt már hogy néztem... 🙄
2022. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem váltja le, egyre több lesz elérhető számára. Később (illetve egy rész erejéig az eredeti sorozatban is) látjuk is felnőttként, hogy 10000 idegen van már. Ben 10000 a címe annak a résznek, amiben ez feltűnik az eredeti sorozatban.
2022. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Egyik sem! Nem váltja le, hanem az óra elraktározza azt is, és így annyival több lesz a memóriájában, de az óra le van korlátozva, tanoncként Ben csak egy állandó tizes felhozatalból tud válogatni! Egy időutazós részben pedig láthatjuk Ben-t felnőttként - Ben 10 000 .

A második évadban (Ben 10 - Alien Force) Ben már tinédzserként 5 év után ismét felveszi az órát, és egy másik 10 lény aktiválódik a régiek helyett. Ennek az utolsó részében, amikor a világ megmentése a tét, akkor az óra megalkotója, Azmuth felfedi a titkot, hogy a tízezer lény is csak egy közepes fokozat! És ekkor Azmuth hangutasítással aktiválja a Mesterfokozatot, amikor az összes korlátozás megszűnik, az órában több mint 10 millió lény DNS-e van!

2022. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. jún. 18. 11:31
 5/5 anonim válasza:
Valaki tudja hol tudom megnezni magyarul?
márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!