Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a lovas film?

Melyik ez a lovas film?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy lovas filmet, de elfelejtettem a címét, próbáltam keresni, de nem találtam meg, és szeretném újra megnézni majd.


Arról szól, hogy egy kis család egy vidéki farmon lakik. A lány és az apja egy nap találnak ott valahol a közelben egy fekete vadlovat, de senkit sem enged a közelébe. Aztán kiderül a városban, hogy versenyt hirdetnek, mégpedig a lány barátjának a szülei a bírák, akik kicsit jómódúbbak, mint a lány és a családja. Közben a család kap egy levelet, hogy elveszítik az otthonukat tartozás miatt, ekkor elhatározzák, hogy búzafűből próbálnak majd meggazdagodni, de egy nagy eső tönkreteszi a növényt, így arra a döntésre jutnak, hogy indulnak a versenyen. A lány és a gazdag barátja kilovagolnak, és megint látják a fekete csődört, ekkor a leányzó meg tudja simogatni, de a fiú lefotózza őket, ettől a ló megijed. Aztán nem sokkal később a lány az apjával együtt elkapja a lovat, és megpróbálják betörni(A ló az Éjfél nevet kapja). Eddig az a felállás, hogy az apuka fogja majd lovagolni Éjfélt a versenyen, de történik egy kis baleset az istállóban, és ő megsérül, így a lánya veszi át a helyét a nyeregben.

A vége pedig természetesen az, hogy megnyerik a versenyt Éjféllel, a lány és a barátja összevesznek vagy mi, de a család boldog lesz.



2020. aug. 25. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A remény vágtája-Midnight Stallion. A ló nevére kellett csak rákeresni :)
2020. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2020. aug. 25. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2020. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!