Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen láttam egy földalatti...

Régen láttam egy földalatti városos, elveszett civilizációs, rejtélyes ajtós-falas filmet?! Lent jobban kifejtem.

Figyelt kérdés
Régen (8-9 éve) láttam talán a tévében egy filmet (de az is lehet rajzfilmet), ahol is a szereplők valahol a semmi közepén, talán egy sivatagos részen sok rejtélyes, puzzleos akadályon és kapukon átverekedve magukat, leértek a föld alá egy hatalmas, sötét, hosszú lefelé ívelő lépcsőkkel rendelkező földalatti városba ahol már egy kiforrt civilizáció lakott. Nemrég jutott eszembe, akkoriban tetszett a film, de azóta se találom és tudom tudom, hogy rengeteg ilyen film van, én azzal is megelégszem ha leírjátok a legjobb hasonló tematikájú filmeket amiket ti láttatok, talán rálesek erre vagy egy olyanra amit érdemes lenne megnéznem.

#film #város #horror #akciófilm #kalandfilm #elveszett civilizáció
2020. márc. 29. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy valamelyik "Utazás a Föld középpontja felé" film.

2020. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!