Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Észbontókban valóban olyan...

Az Észbontókban valóban olyan hülyék az emberek, mint amit látunk, vagy jó pénzt kapnak azért, hogy hülyék legyenek?

Figyelt kérdés

Nézem ezt az idióta műsort,és nem tudom eldönteni,hogy tényleg léteznek ennyire kretén emberek,vagy csak jól megfizették őket,hogy lejárassák magukat az ország előtt ? Mivel néha van,hogy ordít a fejükről,hogy azt sem tudják milyen rendezvényen vannak,de amikor egy teljesen értelmesnek kinéző csaj belöki arra,hogy folytasd a mondatot : “Jön még kutyára...”

azt,hogy “van valami olyan,hogy lesz még Budán kutyavásár,akkor lehet,hogy jön még kutyára budavásár”

Akkor elgondolkodik az ember,hogy ilyen valóban létezik-e,vagy csak “profi” “színészet” az egész? +mi alapján döntik el,hogy kit hívjanak oda? Van egy casting,hogy ha IQ 0vagy akkor bent vagy? És jelentkeznek akik elég hülyének érzik magukat,vagy mi a sz*r?:D

Hátha itt valakinek járt ott egy ismerőse,vagy ismerősnek az ismerőse,vagy ő maga,és tud erről többet mondani,hogy ne forgolódjak egész éjszaka az ágyamban amiért nem tudom erre a választ.:D



2020. jan. 1. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,pontosan azt mondta: jön még kutyára budavára*
2020. jan. 1. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Lehet nem a külsejük alapján kéne megítélni az embereket és akkor nem lenne fura.

Én csak azt tudom, hogy az egyik műsorban szereplőt ismertem és ő tényleg ilyen volt. A többi emberről nem tudok nyilatkozni.

2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Én néztem ebből a műsorból youtubeon olyan összeállítást, ahol ki voltak vágva azok a részek ahol a műsorvezető elmondja a választ, az alulra kiírt megfejtést (de amúgy nincs is mindig kiírva), egyszerűen nem olvastam el...

A kérdések felére nem rudtam volna én sem válaszolni.


Már régen néztem ezeket a videókat, de egy kérdés megmaradt, valami olyasmi volt, hogy "merre nyugszik le a nap?", most erre mit válaszolsz? "Nyugat felé", vagy mit?



Sőt, én most erre a "jön még kutyára..." dologra sem tudom a választ.

Nekem is a "lesz még budán kutyavásár" illetve még "a hazugembert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát" jutott eszembe... Persze azt tudnám, hogy nem ezek közül valamelyik a helyes válasz, de azt nem, hogy akkor mi.


Pedig diplomás vagyok, s viszonylag olvasott is.

2020. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz. És sem tudom mindenre a választ, főleg a sportosokra és a celebesekre. Nem mindegyikre fura, hogy nem tudják a választ.
2020. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!