Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Itt a nyár....

Mit csináljak? Itt a nyár. Meg énis.

Figyelt kérdés
Nos... kitört a nyár... Én ennek viszont cseppet sem örülök. Ugyanis semmivel nem tudom magam elfoglalni... Legalábbis semmi olyannal, amit szeretek is csinálni. Azt tudni kell, hogy a szüleim pedagógusok, és anyát most rúgják ki, szóval (bár az eddigi 17 évem alatt sem voltunk sehol), de most sem megyünk sehova nyaralni, meg sztem strandra se... már tavaly se voltunk úgy családilag, csak a szüleim elküldtek engem meg tesómat, hogy ha már négyen nem mehetünk, akkor is legyen valami. Szóval anyagilag nagyon nem vagyunk eleresztve, ebből kifolyólag nemnagyon találok magamnak olyan hobbit amit szeretnék is (mert mindenhez pénz kell). Olvasni szeretek, és szoktam is... ami azt illeti tulajdonképpen állandóan csak olvasok, vagy ha nem, akkor biciklizek... de ez a két dolog már kezd kicsit unalmas lenni. Sétálni gyakorlatilag lehetetlen a sok szúnyog és/vagy a meleg miatt. A gépben már nem nagyon "lelem örömöm" hiába szedem le már a 200dik "hűdekirály évjátékát", akkor sem tud lekötni... Haverok úgy nemnagyon vannak, csak vidékiek, azoknakmeg legtöbbnek csaja van, és épp a Balatonra készülnek vagy vmi hasonló. Most jeleleneg vmi munkát keresek, de nem sok sikerrel, pedig regisztráltam pár ilyen helyre, meg voltam a helyi áruház szerűségekben is... Valakinek nincs ötlete mivel foglalhatnám el magam, vagy valaki nem tudna munkaszerűséget? :S
2010. jún. 12. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

csak te tudhatod, hogy mi köt le igazán. de én ha unatkozok elmegyek futni, zenéthallgatok, este kiszoktam menni nézni a csillagokat mert olyan szépek. vagy barkácsolj vmit!:D én múltkor csináltam egy vizipipát:D de ahhoz kell dohány ami ugye pénz... ha dolgozni akarsz akkor melódiák, joker diák stb.


f/18

2010. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős nagyon is :/:D Csak én lány vagyok :D
2010. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ismerős..:( Sajnos.

De én is munkát próbálok most találni. Regisztáltam diákszövetkezetnél, és majd küldenek mindig mailt, h mi az aktuális munka. Remélem majd kapok is. Neked is ezt ajánlom. Egy próbát megér..időd meg úgyis van :)

Sok sikert!

18L

2010. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet. Én júliustól augusztus végéig dolgozni fogok. :) Teszek-veszek, beszélgetek az ottlévőkkel aztán elleszek én... :)

Próbálj meg te is valami olyan melót keresni, ahol gyakorlatilag csapatban kell dolgozni. Gyümölcsszedés vagy bármi. 17F

2010. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) már regeltem is még jópár oldalra ahol azt ígérik küldenek e-mailt ha van vmi... remélem sikerül találni, ha nemis napi szintűt, de legalább pár alkalmit..
2010. jún. 12. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

19:02es vagyok!


Okés, hogy regeltél pár helyre, de ahhoz hgy konkrétan munkát neked tudjanak adni ahhoz személyesen is be kell menni az irodába...ott ki kell töltened egy rakat papírt..és utána kerülsz be kb egy hét alatt a rendszerbe. És onnantól adnak majd munkát, amit mad elvállalsz.

Sok sikert! :)

2010. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy rakás diákmunka szövetkezetben regisztrálva vagyok, de sose kaptam még munkát... Mindenhol azzal vannak, amikor bemegyek érdeklődni, hogy most épp nincs meló, de majd küldenek e-mailt vagy telefonálnak, ha lesz. Nem tudom, mások hogy csinálják, hogy kapnak ilyen helyen munkát, kíváncsi vagyok rá.

Egyébként én nyáron azzal szoktam lekötni magam, hogy filmeket nézek. Megerőltetőbb dolgot ha nem muszáj, nem csinálok, főleg ilyen melegben, amikor fel se bírok kelni a székből... Persze ha itthon kell valamit segíteni házimunkában vagy egyébben, azt azért elvégzem, legalább azzal is lefoglalom magam.

2010. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Uccsónak!


Én regisztrálás után 3 nappal már kaptam is az sms-t a munkáról. Nem tudom, h te hol regisztráltál, de nekem küldik folyamatosan...

2010. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!