Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hidden Blade ki éri ezt?

Hidden Blade ki éri ezt?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg elkezdtem elkészíteni az assassin's creedből híres hidden bladet.minden jó és szép egy gond van.most hogy elgondolkodtam a terveken eszembe jutott hogy a kis szerkezethez kis penge kell.és az hogy nyúlik ki mint a játékban?ehez kéne egy teleszkópos szerkezet mint itt: [link]


a kérdés az lenne hogy ezzel a teleszkópos eszközzel együtt hogy tudná kitolni a pengét úgy ahogy a képen?a kitolószerkezet meg van,ha a kést ráraknám azt ki is tolná de az úgy nem jó,mert úgy kéne hogy a teleszkópos szerkezetettel együtt tolja ki a pengét.valakinek valami ötlet pls. help!!

ilyesféle az én szerkezetem is: http://www.youtube.com/watch?v=UmRrZsove8s&list=RD02eC89WC4b..



2013. júl. 13. 18:52
1 2
 1/19 anonim válasza:

egyszerű...úgy képzeld el,mint egy fióksínt...az egyik pont beleillik a másikba,kivéve a végét,az egy kicsit szélesebb.az akadályozza meg a teljes kicsúszást,hogy szétessen.De ezen a képen egyszerűbb lesz megérteni...

[link]


Ui:tennél fel ide egy eredeti képet a sajátodról,mert kíváncsi vagyok rá..

2013. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A tervekről?Mert a hidden blade még nincs kész,most akartam elkezdeni építeni akkor merült fel ez a probléma.Egyedül az alja van meg azt pedig egy zártszelvényből alakítottuk ki.

De a terveket szívesen elküldöm ha azt szeretnéd!

2013. júl. 15. 17:08
 3/19 Winnyetúú válasza:
a lényeg hogy van az Altair-féle kezdetleges,és az Ezio-féle továbbfejlesztett,ja meg Connoré de az már olyasmi mint olasz bérgyilkosunk hidden blade-je.van 1 mechanizmus ami lehetővé teszi,hogy a karod egy erős rántására kijön,majd a kis szerkezet segítségével,amit madzaggal üzemelsz,azzal visszahúzod.személy szerint még nem jöttem rá hogy ezt hogyan egyszerűsítsem le,de még dolgozom rajta
2013. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Parkour07 válasza:

ez a videó jól megmutatja a működését: http://www.youtube.com/watch?v=xJx2VCH3V44

én egy ilyet akarok csinálni

én azt nem értem, hogy ebben a teleszkópos szerkezetben hogy záródik maga a penge hogy ne csússzon vissza, és amikor visszahúzza akkor pedig, hogy engedi visszacsúszni

2013. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
utolsó én is pont ezt nem értettem!de már rájöttem nem kell teleszkópos cucc csak egy jó hosszú penge! :)
2013. szept. 14. 21:03
 6/19 Parkour07 válasza:
igen az is egy megoldás, de akkor nagyobb lesz az egész cucc, ha teleszkópos akkor pedig kisebb helyen is elfér, és én nem akarok olyan nagyot csinálni :) de sehogy se találok megoldást erre a teleszkópos dologra :/
2013. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

igen-igen ez a baj :(

mert az oké hogy kitolja kijön a penge a toldással de azt mi támasztja meg??ha szúrsz vele(persze úgyse fogunk) a penge visszacsúszik...nem értem de egyébként nem kell olyan hosszú penge elég egy akkora ami az ujjadnál 5 cmel tovább ér enyém olyan lesz :)

2013. szept. 15. 20:30
 8/19 Parkour07 válasza:
én is kb akkorát akarok :) de azt szeretném hogy az alkaromon kényelmesen elférjen, tehát ne zavarjon a csuklómnál se és be is tudjam hajlítani kényelmesen a kezemet, hogy a felkaromat se nyomkodja :) ha viszont egy darabból csinálom a pengét, akkor nem lesz ilyen kényelmes, de lehet, hogy az lesz a vége ha nem találok megoldást mert mindenképp csinálni akarok egyet
2013. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerintem nincs más megoldás csak a hosszú penge..egy többrészes pengét semmi sem támasztja meg az visszacsúszik.vagyis egy megoldás még van a többrészes pengére de az túl komplikált...nem lehetne kivitelezni..
2013. szept. 16. 15:24
 10/19 Parkour07 válasza:

lennie kell megoldásnak mert láttam már youtube-on is olyat, és mi lenne az a bonyolult amire gondolsz? érdekelne

amúgy találtam egy videót youtube-on amibe elvileg ezt magyarázza a csávó hogy hogyan zár a többrészes penge, csak nem értek belőle semmit :)

ez az a videó: http://www.youtube.com/watch?v=JjmgCzmRNWw

te érted esetleg? :)

2013. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!