Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik aromával tudtad elérni...

Melyik aromával tudtad elérni a legerősebb mentolos liquidet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kezdő vagyok és még nincs tapasztalatom a típusokkal, márkákkal kapcsolatban.


Otthon keverem Imperia-ból:


- 80ml 50-50 mentes bázis (ez majd változik pg/vg 70/30-ra)

- 10ml 20mg salt booster 50-50 (ez is változni fog 70/30-ra)

- 10ml aroma (gyartó ált. ajánlott: 5-7% arány, már így is kicsit túl léptem)


Sajnos ez így gyenge lett, erősebb hatásra számítottam. Elsőre az aranyközépút megnyugatónak tűnt... Nem rossz ez így, csak kellene egy erősebb aroma, hogy menthessem a menthetőt a párom miatt, mert az iqos (sötétkék) terea-hoz van szokva, ami nekem már durván mentolos..


Az eredeti elképzelés az volt, hogy én majd kevesebb mentolt adok hozzá, ő majd többet és így lesz jó. Ezért "tippeltük" az 50-50 kombót.


Esetleg, ha van más megoldásod, amivel (méginkább) lehetne javítani az aroma erősségén, azt is megköszönném 🙏


Köszi, ha elolvastad ✌️



máj. 18. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a még több aroma nem segít, akkor rendelj máshonnan más márkájút.


Egyébként nem tudom, dohányos ízeket szívok, egyszer rendeltem mentolosat, de még a fél üveg megvan.

máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!