Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Star Wars...

Melyik a legjobb Star Wars animációs sorozat?

Figyelt kérdés

máj. 7. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Látomások
Fiatal jedik kalandjai
Rossz osztag
Klónok háborúja
Jedi históriák
Birodalmi históriák
11 szavazat
 1/3 Emily ***** válasza:
100%

1.) A klónok háborúja

2.) A Rossz Osztag

3.) Lázadók (ez kimaradt a listából)

4.) Jedihistóriák

5.)Birodalmi históriák

6.) Ellenállás (ez sincs a listában)

7.) Látomások

8.) Fiatal Jedik kalandjai

máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Klónok háborúja

2. Lázadók és a Rossz osztag holtversenyben

3. Jedihistóriák

A Birodalmi históriákat még nem tudtam megnézni, de jónak ígérkezik


A Látomások meg az Ellenállás borzasztóak, a többit meg nem láttam.

máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Csillagok haborujaban szinte mindenki ZSIDO volt. A varazslo GONOSZ Feher Magyar Jo Isten volt. Halala utan egy lakasba koltozott es nehany evtizeddel kesobb a szuletesem elott elment. Nekem semmit sem segitett, pedig atjohetett volna egy kis rendet csinalni. Eleg sok Cigany volt itt es a kornyekben. A ZSIDO ott sajnalta , hogy szabalytalanul megoltek , mert nem valtozott utana semmi. Egyebbkent azt mondta , hogy ugy is ez a kozponti bolygo , ha majd a Feher Magyar Jo Isten megszuletik az majd rendet csinal. Itt sok idocsalas volt. Ezert itt nem jutottam hatalomhoz ,penzhez, iranyitashoz. Ott nem is volt orban. Ott alig volt hamisito ZSIDÓ, alig volt hazug zsIdó, sok JOISTEN VOLT. Itt a Leila Zsidó ausztriaban szuletett, Luk Banja lukaban lett , mert a CIFANY szeretett volna lenni. A zold emberke a Szuperkiborgok fonoke. Az osszes tobbi rajtam kivul CIGANY. Ezt a fajt itt foldon nem ismerjuk el , mert ezek mind testverek es sokan vannak ,lesznek es a szuletesuk kozott nagyon hosszu evtizedek is eltelnek. Kadar koraba mar meg volt minden technika csak at kellett volna vennem , de nem nekem szantak. Mi den ki van epitve. A robotok nevei pedig magyar muszaki roviditesek ,hogy mibol gyartottak a magyarok a 70-es evek elejen. A konyv atadasanak az evfordulojat kene unnepelni, az az igazi evfordulo. Az irok igy emlekeztek meg a Feher Magyar Jo Isten nevnapjarol. Ez volt a legnagyobb titok , mert minden Jo Isten aki felemelkedik ugyan azon a napon szuletik.
tegnapelőtt 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!