Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyertetek már a lottón? Mit...

Nyertetek már a lottón? Mit jatszottál, hány találod volt? Rendszeresen jatszol? Megérte?

Figyelt kérdés

máj. 5. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont a Burger Kingben találtam pár hete 50 forintot az asztalon.
máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is nyertem, összesen 4300 ft-ot. 4-szer játszottam egyedül, egyszer barátokkal.
máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

5:2? Jo arany

Es kiadott penz aranya?

???:4300

máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Első alkalommal találtam 10.000 ft-ot, a főnököm mondta hogy vegyek egy lottót. Elsőre az 12345-öt akartam megtenni, de aztán győzött a józan ész és megtettem valami mast, már nem emléksze. Kijött a 2-es es a 3-as, 14000-et fizetett volna. :)


Mikor közösen játszottunk, csak egy kombimaciót tettünk meg talán 5-en, így kb 100 ft volt a befektetes.


A maradék 3 alkalommal azért jatszottam mert maradt pénz a kártyámon ami 1 év után elvész. Kocsim nincs, így marad a lottó.


Szóval összességében megérte. Októberben valoszínűleg megint játszok.

máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hármas az Ötöslottón.
máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!