Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki utazott valaha vadász...

Ki utazott valaha vadász repülőgéppel?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer majd ilyennel repülni ha engedi a fizetésem meglepkéken drága kb 2 havi fizetés

De nem ez lenne a lényeg hanem milyen érzés átviselni az a nagy nyomást, kapott e én is ruhát maszkot mint a pilóták mert más videóban volt valamelyik nem.

Nyilván nekem kellene a ruha.

Illetve milyen alap egészségügyi feltételek kellenek hogy egyszerűen civilként utazak.


febr. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Anettka, ha igaz. De van magyar szolgáltató, amelyik szervez ilyent. Magyarul égi lovas a neve. Talán így nem reklám. 1,5 óra a program, ebből 20 perc a repülés. Oktatást és felszerelést adnak. Egy másik cégnél 12.500 euró a tarifa 25 perces reülésért
febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bazilika
ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi #2 ez nagyon jó válasz😀
ápr. 19. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ruhaval ne kalkulalj

G ruha civilnek? Ugyanúgy elájulna benne minth alsógatyában repülne.

Maszk szintén off. Nem fognak veled több G-s manővereket csinálni.

Senki nem akarja az üleből kivakarni az agyad meg amit előtte letolt.

Csak gyors leszel nem sokkal gyorsabb mint egy utasszállító.de intenzívabb élmény lesz.

ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!