Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A youtube prémiumot hogyan...

A youtube prémiumot hogyan kell fizetni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a youtube prémiumra jelenleg az 1 hónapos próbaidőszakon vagyok ami május 18-ig érvényes. Ezután automatikusan le vonja a bankszámláról vagy nekem kell fizetni? És minden hónap 18-án lesz a számlázás,mivel 18-án regisztráltam így tehát minden következő hónap fordulónapján kell fizetnem?

2023. ápr. 20. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre igen a válasz. Ha nem akarod tovább használni, akkor fordulónap előtt le kell mondani az előfizetést, különben automatikusan megújítod egy újabb hónapra. Kivéve ha nincs egyenleg a számlán, akkor a rendszer szünteti meg az előfizetést, mert nem vettél jogosultságot a további használatra (csak a prémium jogokat veszi el és visszaáll ingyenes módba).
2023. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!