Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menjek lovagolni újra?

Menjek lovagolni újra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lovagolni menni, egy éve voltam. Annyiszor kértem a szüleimtől, hogy megunták. De most újra elengednének, mert nem igazán mentem ki. VIRUS UTÁN mennék, de félek, mit mond az edző, hogy nem mentem. Egy kedves, megértő ember, aki türelmes, de félek, hogy leszid. Tudom, hogy ez így nem müködik, hogy egyszer megyek, egyszer nem. Télen nem tudnék menni, de máskor igen heti 2-szer.Szerintetek
2020. máj. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat

Egyesületi szinten lovagolnál, 3 havi versenyekkel? Ha nem, akkor miért baj, hogy egyszer mégy, egyszer nem?

2020. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szüleim mondják, hogy úgy nincs értelme, ha nem folyamatosan megyek.
2020. máj. 24. 00:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert még tanulom a sportot.
2020. máj. 25. 20:33
 4/4 anonim válasza:

Ha csak a teleket hagyod ki, az nem akkora tragédia. Nekem saját lovam van, akit ugyebár rendszeresen kéne mozgatni. Mégis amikor olyan helyen tartottam, ahol nem volt fedeles, érezhetően kevesebbet lovagoltam télen, mert nem volt alkalmas a pálya talaja, hét közben meg sötét volt, mire kiértem a lovardába, így a terep is ugrott.

Szóval ha heti 2 jársz, a teleket kivéve (illetve ha beteg vagy) azzal nincs semmi gond, tudsz fejlődni is.

2020. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!