Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » írnátok nekem nagyon aranyos...

Szamagi kérdése:

írnátok nekem nagyon aranyos és megható doramákat? (Anime movie)

Figyelt kérdés
Amibe van is ecchi rendesen meg ilyen kis zavarba ejtõ részek de alapból érdekes történet legyen.

2016. dec. 6. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor animét vagy doramát akarsz?
2016. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
doramát
2016. dec. 17. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg doramával japcsolatos kérdés van keresgélj azok között. pl itt én is válazsoltam a "kis" listámmalx33


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2016. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És még a Panda dorama oldalt tudom nagyon ajánánlani, ismertetők vannak fen rengeteg doramáról és aktiv az oldal.

És még annyi hogy a doramákat nem soroljok ilyen műfajokba, hogy ecchi, yaoi vagy yuri.:D

2016. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint én. A dorama nem anime movie, teljesen külön áll az animétől és semmi köze hozzá.
2016. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Tudom hogy nem ugyanaz a dorama és az anime. Csak elõször buta voltam és egybe írtam mert ugye eddig csak animébõl készült doramákat néztem:D bocsi és köszi a kijavítást!:)
2016. dec. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!