Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Igaz az, hogy valamelyik...

Igaz az, hogy valamelyik Naruto Shippuuden filmben Narutót megölik egy küldetésen és ha igen akkor hányadik fimben?

Figyelt kérdés
Mert láttam kis filmeket és részleteket, de utána néztem neten és nem találtam semmit vagy amit találtam is az megcáfolja ezt a Naruto meghal dolgot.

2012. ápr. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hal meg.

Miért halna meg a főszereplő omg.

Néézd a shippuudent és rájössz hogy kamu ..

2012. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az első Naruto shippuden filmben volt, de van benne valami csavar, szóval nem hal meg. Nézd meg a filmet ha érdekel, de igazából az alapsztorihoz nem ad semmi pluszt, olyan mint egy hosszabb filler rész.
2012. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen az első filmben volt. De tényleg nem hal meg OMG hisz főszereplő.
2012. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én láttam már olyat hogy a film csak a szereplőkben volt ugyanaz de tök más történet szálon ment és ottis meghalt a FŐSZEREPLŐ.Amugy láttam az összes eddigi lefordított shippudent és olvastam mangába is szólval lehetséges hogy a háborúba hal meg épp ezért a nézz shipudent-el nem sokra megyek. amúgy Köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 8. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
az első naruto shippuuden filmben van egy ilyen, illetve egy másikban is, és arra én is kíváncsi vagyok melyikben :)
2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsófuci03 ***** válasza:

Narutoból kísérik Kuramát így meghal



Na ha a feltámasztott Minatoból nem szedték volna ki Kurama másik felét és rakták volna narutoba

2017. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!