Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak itt BL/Yaoi anime...

Vannak itt BL/Yaoi anime fanok? Van olyan aki rajtam kivül utálja Mafuyut? Pls aki szereti az ne jojjon ide nyafogni nem vagyok rá kiváncsi a hisztijére xD

Figyelt kérdés
Nekem inkább ijesztő meg gerinctelen a személyisége, nem értem miért imádja annyira mindenki. Totál olyan mintha valami érzelemmentes pszichopata lenne. Sajnálom Uenoyamát, nem értem mit lát benne.

ápr. 28. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hát én se nem szeretem se nem utálom. Vannak aranyos pillanatai, de nekem egy kicsit túl idegesítő a nyafogása. Alapvetően pozitív karakter, de hát nemtom, nekem nem a kedven bl karakterem.
ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten nem kedvelem. Szerintem természetellenesen érzéketlen. Ilyen szinten nem reagálni ha egy szeretted meghal, és egy könnycseppet sem volt képes elmorzsolni. Sírni se. Mintha lelketlen lenne totál. Meg önző. Lényegében az ő hibája hogy meghalt Yuki. Mert olyan gerinctelen dolgokat mondott neki hogyha szereti akkor haljon meg érte. És Yuki megtette ennek a kis hálátlannak. Erre Mafuyu keresett magának másik csávót. Persze jajj irt egy dalt, jaj de szomorú, amibe elvileg benne vannak a nyomoronc kis érzései, de ezek se tűnnek túl igazinak. Ha Uenoyama is meghalna, valszeg akkor se sírna, nem is gyászolná, könnycseppet se ejtene. Yukinál se sírt.
ápr. 28. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Ne vedd sértésnek légyszi, de szerintem nem fogtad meg egyáltalán a sztori lényegét. Az egész történet nagyjából arról szól, hogy Mafuyu gyászolja Yukit, ezért is engedi be érzelmileg nehezen Uenoyama-t, ami miatt döcögős a kapcsolatuk. Számtalan részben mutatják, hogy apró dolgok miatt teljes befordulással reagál, mert valami Yukira emlékeztette. Ha csak az animét láttam, szívből ajánlom a mangát, sokkal jobban átjönnek az érzelmek benne.
máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!