Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lesz a Goodnight Punpun...

Mi lesz a Goodnight Punpun manga vége?

Figyelt kérdés

Sajnos csak a 122. fejezetig találtam magyar fordításban. Az angol szöveg nem megy.

Spoiler:

Röviden ott tart a sztori, Aiko és Punpun együtt menekülnek, bújkálnak miután Punpun leszúrta Aiko édesanyját.

Sachi a szemüveges csaj megtartja a babát.


Már láttam videót a végéről, ha jól sejtem nem lesz happy and? 😥



ápr. 21. 23:43
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben néztem TIK tok-on ilyen manga "Edit"-eket a végéről.

Spoiler:

Aiko miért lett öngyilkos? Az őt ért traumákat nem tudta feldolgozni vagy Punpun tett valamit?


Punpunt mintha ez nem rázta volna meg.

Eléggé toxikus volt a rövidke "kapcsolat" elején. Már csak az êttermi villás jelentre gondolva is.

ápr. 22. 00:08
 2/2 anonim ***** válasza:
nem olvastam a mangát, viszont one piece-t nézek, és ahhoz a fordítás a naruto-kun.hu oldalon érhető el, és mindig látom, hogy ők fordítják a Goodnight Punpun mangát is, kb heti egyet fordítanak le, néha megesik hogy több jön ki, ha gondolod nézz rá ott, regisztrálsz és már nézheted is, vagy akár letöltheted
máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!