Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lézezik olyan anime, amely a...

Lézezik olyan anime, amely a South Park-hoz hasonlatos?

Figyelt kérdés

Tehát olyan anime, amely reagál a világ aktuális történéseire, közszereplőket figuráz ki, káromkodnak benne.


Csak érdekességként kérdezem.


márc. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

A Brickleberry-t tudom ajánlani. Bár nem a napi politika a csapásvonal, de hasonlóan polgárpukkasztó módon feszeget sokszor 18+-os témákat.

[link]

Viszont sem ez sem a South Park nem anime.

márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én még nem láttam olyan animét ami ennyire rá ment volna a való világi történésekre vagy politikára, celebekre mint a south park.


Viszont a Gintama az parodizál más animéket.


Hetalia meg olyan anime ami országokat vesz alapul, bár nem fricskázza őket nagyon, hanem a karakterek személyiségei egy adott országra jellemzőek, nemzetek sztereotípiáját veszi alapul. (ebben Magyarország is feltűnik) leegyszerűsítve pl van egy karakter aki úgy viselkedik mint egy angol


A másik még talán ami határ eset, az a Yondemasu-yo, Azazel-san, itt az embereket parodizálja ki, ahogy viselkednének az emberek a való életben. Ha netán nem láttad ajánlom, baromira poénos egy anime, sajnos 10perces részekkel operál, de 2 évadot megélt, sőt van 4 ova-ja is, azokat is érdemes megnézni.

márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Aktuálhumor, huh... ilyenbe még én se futottam bele az anime berkein belül, viszont a Puni Puni Poemi (2 részes OVA) kiragadott anno (kb húsz éve) aktuális jelenségek közül néhányat, ugyanis az részben BDSM szexhumor (ecchi), tele van ilyen poénokkal, habár ez egy abszurd scigi vígjáték katyvasz alapjvetően.


Beteg humora van pl az Excel Saga-nak (ez is régi),

FLCL-nek (más néven Furikuri, hat részes, 2000-ben jeelnt meg; a mai változatai elgé gyatrán sikerültek),

az újabbak közül a

Arakawa under the bridge-nek.


De ha megnézed a 2015-ös Prison School-t, akkor valamiféle aktualitások SORA nagyon-nagyon ismerős lesz, ha kinyitod rá az értelmed.... "Előaktuál-humor"...

márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
Panty & Stocking with Garterbelt
márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!