Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Bleach...

Mi a véleményetek a Bleach animében a Bountokról?

Figyelt kérdés
Nálam eléggé érdekesnek mondható, de a párom nagyon gyűlöli azokat a részeket. Pont most fogom majd megnézni a 100.részt így majd kíváncsi leszek mi lesz a végkifejlett a Bountokkal. Nektek mi a véleményetek?

márc. 17. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Filler, így nem tesz hozzá a storyhoz semmit
márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel filler ellenfelek, így nem túl nagy számok. De nekem összességében nem volt bajom velük. Nem voltak rosszul kitalálva, a vezérük pedig, Kariya, egész menő ellenfél volt.
márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamu, filler történetszál, töltelék, amit nem az író írt. Tehát nem canon
márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy filler listat a neten, van par.
márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiatal gyerekként kezdtem el nézni a Bleachet, ez volt az első anime, amit valaha láttam, azt se tudtam előtte, mi az, hogy anime, nemhogy azt, hogy mit jelent a "filler"-kifejezés :) Úgyhogy én szerettem anno ezeket a részeket, nem tűnt fel, hogy ezek akkor most nem canon-ok, és amikor idősebbként néztem újra az egész animét, akkor sem volt igazából bajom velük. Sokkal rosszabb filler arc-ok vannak a Bleachben később. De szerintem aki szereti a Bleach világát, a karaktereket, a hangulatot, annak érdemes ezeket is megnézni, mert ezek nélkül erősen rövidke (nyilván még mindig baromi hosszú sok más sorozathoz képest) lenne az anime.
ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!