Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan, aki követi az...

Van itt olyan, aki követi az aktuális anime szezont?

Figyelt kérdés
Ha követed a szezont akkor dobj egy üzit, hogy miket nézel a mostaniból, aztán a kövi szezonra ráleshetünk közösen

márc. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Követem, mostanában ugrottam bele, hogy mindenből már csak 2-3 rész van hátra, de annyira nagyon közösködni nem akarok, hogy elkezdjünk emiatt privátozni.


Amikbe belenéztem/nézem:


Isekai de Mofumofu Nadenade Suru Tame ni Ganbattemasu.

- nem szól semmiről, nem fogom befejezni.


Loop 7-kaime no Akuyaku Reijou wa, Moto Tekikoku de Jiyuu Kimama na Hanayome Seikatsu wo Mankitsu suru

- érdekesen indult, de eléggé ellaposodott. Most bedobott valamit, hogy érdekesebbé tegye, de túl későn jött, hogy ebben az évadban bármi értelmeset kezdeni tudjon vele.


Dungeon Meshi

- azt hiszem, egy részt néztem belőle, aztán hagytam a szarba. Csávókámnak a tesója benne van a sárkány gyomrába, erre leáll grillpartizni, hogy kiélje rég rejtegetett kajafétisét. KÉTSZER AZ ELSŐ RÉSZBEN! Gondolom erről szól majd az összes rész. Ez nem érdekel.


Nozomanu Fushi no Boukensha

- Középszar fantasy RPG anime. Legalább nem isekai, de alapvetően akár lehetne is.


Gekai Elise

- a Loop 7-nél egy paraszt hajszállal jobb, de ez is ellaposodott a második felében.


Majo to Yajuu

- egynek elmegy, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni a dologból. A történet nagyon laza és csapongó. Kicsit az egyik korábbi szezonból az Undead Girl Murder Face-re emlékeztet, csak rosszabb.


Oroka na Tenshi wa Akuma to Odoru

- az első rész után majdnem eldobtam, aztán mégsem. Kicsit javult, a fiú főszereplő a második rész után nincs lábtörlőként kezelve, de egy fájdalmasan középszerű rom-com maradt.


Dosanko Gal wa Namara Menkoi

- szintén fájdalmasan középszerű rom-com, de abból a fajtából, amire nem tudok haragudni. Egy hosszú nap után lehet rajta zsibbadni, de nem fáraszt tovább hülyeséggel.


Sengoku Youko

- youkais battle-shounen. Hosszú, 37 részes, úgyhogy félretettem. Majd visszanézek rá nyár közepén.


Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji

- ezt is otthagytam. Szegény ember Fruits Basketje és már az sem volt egy nagy eresztés. Shoujo reverse-harem youkai fiúkkal.


Synduality Noir: Part II

- éhes disznó mecha animéje. Manapság tényleg nagyon takaréklángon ég a műfaj. Ez van, ezt kell szeretni.


Kekkon Yubiwa Monogatari

- a valaha készült összes ecchi-harem anime közül ebben vannak a leghülyébb cockblockok. Az összes lány elfogadja a hárem helyzetet, mindenki akarja a fiút, abban is megegyeztek, milyen sorrandben essenek neki, nem is szabotálják egymást, a fiú is akarja... de az első alkalmát különlegesnek akarja, ezért aztán leállítja magát/őket.


Mato Seihei no Slave

- gyenge battle-harem-ecchi. Afféle szegény ember High School DxD-je.


Még a Ninja Kamuira fogok ránézni, állítólag az nem rossz.


Őszintén szólva, ha nem folytatódott volna ebben a szezonban a Kusuriya no Hitorigoto és a Sousou no Freiren nem menne semmi, amire azt mondanám, érdemes ránézni.


Viszont a következő szezon kifejezetten erősnek ígérkezik. KonoSuba 3, Ookami to Koushinryou újraadaptáció (remélem most végig tolják a 17 kötet végéig), Hibike! Euphonium 3, Kimetsu no Yaiba, szóval lesz mit nézni.

márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézek egy pár animét a szezonból, de jelenleg le vagyok maradva mindegyikkel. De mindenképp befejezem őket a kövi indulása előtt, mert a kettő sok lenne.


Amiket én nézek + mennyit láttam belőlük:


A sign of affection- 8 rész (fr nagyon édesek a karakterek, igazi kikapcsolódós sorozat)


Cherry Magic!- 8 rész (nem tudom mikor kezdtem el kedvelni ezt a műfajt is, de mindig meghalok a részeken)


The Witch and the Beast- 3 rész (bingelni fogom valszeg, de bejönnek az effajta animék)


Solo Leveling-7 rész (elég jó, tudom élvezni, de nem mondanám kiemelkedőnek plot szempontjából)


A kövi szezonból a legjobban Black Butler S4 ami érdekel. Persze Demon Slayer, Konosuba S3,Tensura S3 is olyan amire kíváncsi vagyok. Meg látok jópár érdekest is, de nem vagyok az a típus aki 10-be belekezd.

márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, visszatérve a témára:


Ninja Kamuira

- Csalódás. Nem ad semmiféle anime érzést. Kábé, mintha a kertvárosi gettót nézném, csak abban jobb a harcok koreográfiája.


Ore dake Level Up na Ken

- Ez az anime (is) bizonyítéka annak, hogy a közösség nem tanult semmit a Sword Art Online-ból.

ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!